10:0 spurdiga alustanud Rock võitis avaveerandi 24:18, juhtis poolajavileks 49:32 ning kasvatas viimase veerandi alguseks edunumbrid juba 74:48-le.

Rocki resultatiivsemad olid Brian Harper 19, Tanel Kurbas 18 ja Gert Dorbek 14 punktiga. Kurbas võttis ka 11 lauapalli. Reinar Hallik debüütmängus kätt valgeks ei saanud ning piirdus 8 mänguminuti, 3 lauapalli ja 3 veaga.

Liepaja tulemuslikum oli David Edward Hicks 18 punkti ja 9 lauapalliga. Külalistele sai saatuslikuks väga kehv visketabavus - mängust saadi korvi vaid 21 viset 83-st (25%). Rocki sama näitaja oli 55% (32/58).

Kordusmäng, kus selgub edasipääseja, peetakse 8. märtsil Lätis.

Kui Rock Balti liiga põhiturniiril tänavu ei osalenud, siis Liepaja sai B-alagrupis seitsme meeskonna konkurentsis 8 võidu ja 4 kaotusega teise koha. Läti liigas paikneb Uvis Helmanise juhendatav meeskond 18 võidu ja 8 kaotusega hetkel neljandal positsioonil.

Balti liiga kaheksandikfinaalis sai Rock kahe mängu kokkuvõttes jagu kasahhide Atõrau Barsõst (105:77 ja 99:74), Liepaja aga Rakvere Tarvast (74:50 ja 93:87).