Rock teenis kolmeteistkümnenda võidu kuue kaotuse kõrvale ning jätkab Balti liigas kolmandal positsioonil. Tartu meeskond ei andnud vastastele mingit võimalust ning võttis mängu kohe alguses enda kontrolli alla.

Viimasel veernadil peamiselt vahetusmeestega platsil viibinud Rocki parim oli täna 17 punkti, 9 lauapalli ning 3 blokkiga Callistus Eziukwu. Rain Veideman ning Asko Paade lisasid 12. Giorgi Tsintsadzelt tuli 11 punkti, Vallo Allingult 10.

Rock tabas üheksa kolmepunktiviset. Kolmandal veerandajal lausa kolm järjest ning võttis kogu elujõu vastastel välja.

Turniiritabelis on ikka Eesti klubidest parim seis TÜ/Rockil, kes hoiab kolmandat kohta.

Fotod:

Mängu käik

Rocki poolelt alustasid: Rain Veideman, Silver Leppik, Vallo Allingu, Callistus Eziukwu ning Sten-Timmu Sokk

IV veerand

94:68 - Mäng on lõppenud.

92:64 - Rain Raadik tabab korvi alt. Söödu saab kirja Veideman.

Rain Veideman on ainukt algiviisiku mees platsil. Mängida 1.30.

90:62. Vastased on suutnud vahet vähendada, kuid mitte oluliselt. Eichfuss tabab.

88:52 - Tsintsadze tabab Rocki üheksanda kolmepunktiviske ning Kurbas järgmisel rünnakul juba kümnenda. Hullumaja!

80:52 - Tanel Kurbas tabab kolmepunktiviske. 7 minutit mängu lõpuni. Platsile tuleb Rain Raadik.

Fotod:

III veerand

72:42 Asko Paade tabab kahel järjestikusel rünnakul, vahe juba 30. punkti! Kolmas veerand lõppenud!

68:42 - Rock ei viska mööda. Tsintsadze tabab kolmese!

64:40 - Leppik viskab lõpuks kaugviske sisse ning juubeldab juba enne palli korvi langemist. Järgmisel rünnakul tabab kaugelt ka Paade. Ülejärgmisel Leppik uuesti!!! Rock tabas kolm kolmepunktiviset järjest! Veerandi lõpuni 3 minutit.

55:38 - Vastased tabavad kolmese. 5 minutit veerandaja lõpuni.

53:31 - Eziukwu surub jällegi ning blokeerib järgmisel rünnakul vastaste viske. Imeline sooritus! Tema arvel juba 15 punkti!

51:26 - Eziukwu surub palli järjekordselt pealt!

II veerand

Rock võidab esimese poolaja 49:24. Tartlased teevad imelist mängu. Eziukwu kontol 11 punkti, 6 lauapalli ning 3 söötu. Rain Veideman on panustanud 10 punktiga. Vallo Allingul on 7.

Rock on tabanud kahepunktiviskeid 65-protsendiliselt. Vastased seevastu vaid 33-protsendiliselt ning 14 kaugviskest on külalised suutnud tabada vaid kaks.

49:21 - Rock teeb jälle vaheltlõike ning Veideman surub palli kahekäega pealt. Nagu Tähtede mängul oleks!

2. minutit poolaja lõpuni.

47:21 - Veideman saab vabalt korvi alt viskele ning tabab.

42:17 - Eichfuss teeb akrobaatilise soorituse ning tabab. Siis teeb Rock midagi imelist: Eziukwu võtab palli vahelt ning paneb rahulikult üksinda kahekäega pealt. Ning kohe järgmisel rünnakul teeb sama Tsintsadze ning sünnib imeline alley-oop Tanel Kurbasele.

36:13 - Tsintsadze tabab kaugelt ning Rock näitab igas situatsioonis täielikku ülekaalu.

32:13 - Dolphins lõpetab punktidepõua, kuid Eichfuss avab koheselt oma punktiarve. Külalisi hoiti nulli peal 8 minutit!

30:11 - Rock jätkab suurepärast mängu nii kaitses kui rünnakus. Doronin tabab korvi alt.

I veerand

Sellega on läbi saanud I veerandaeg. Rock juhib 15 punktiga! Eziukwu arvel 7 punkti, 3 lauada ning 3 söötu.

26:11 - Vahetusest siise tulnud Tsintsadze annab ilusa söödu vabale Paadele korvi alla. 2 minutit esimese veerandi lõpuni.

24:11 - Doronin uuesti! Vastased võtavad aja teist korda maha.

22:11 - Rock ei viska mööda! Doronin saab käe valgeks!

20:11 - Leppik tabab raske viske korvi alt.

18:11 - Veideman tabab täiesti vabalt kaugviske.

15:11 - Asko Paade tabab ning vastased võtavad aja maha.

11:11 - Eziukwu tabab mõlemad vabavisked ning viigistab. Rain Veideman teeb vaheltlõike ning Eziukwu surub veaga palli korvi, seis 13:11. 5. minutit mängida.

6. minutil vahetab Paade Allingu välja.

7:6 - Eziukwu saab käe valgeks, tabab korvi alt.

3:2 - Vallo Allingu korvialune vise viib Rocki juhtima.