Prienai võidukorvi viskas Mindaugas Lukauskis eelviimasel mängusekundil. 34-aastane leedukas tegigi enim pahandust, tabades neli kaugviset 7-st ja tuues kohtumise resultatiivseimana 23 punkti.

Terve tänane mäng kulges väga tasavägiselt ning Rock oli enamuse ajast tagaajaja rollis. Avaveerand küll võideti napilt 17:16, kuid poolaeg kaotati 38:41 ja viimase veerandi eel oldi taga 50:54. Ka viimane neljandik kulges leedulaste mõnepunktilises eduseisus ning kuigi Augustas Peciukeviciuse kolmene tõi 40 sekundit enne lõppu tabloole viigi 66:66, jäi lõppsõna Lukauskisele.

Rocki resultatiivseimad olid Vilmantas Dilys 12 ning Vincent Simpson ja Peciukevicius 10 punktiga. Rock tabas täna 25-st kaugviskest vaid 7 (28%, vastastel 36%).

Kordusmäng peetakse Leedus 8. aprillil, finaalipääseja selgubki kahe mängu kokkuvõttes.

Teise poolfinaali avamängus võitis Šiauliai täna kodus 82:81 Tampere Pyrintö meeskonda.