Esimese veerandaja võitis Rapla 20:16. Poolajale mindi külaliste 40:29 juhtimisel. Viimast veerandaega alustati seisult 48:52 ning juba minuti pärast juhtis Tarvas Maris Laksa kolmese järel 53:52.

Tarva parimana viskaski Laksa 17 punkti, 14 silma said kirja Giedrius Gustas ja Silver Leppik. Rait Keerles tegi kaksikduubli 11 punkti ja 10 lauapalliga.

Rapla resultatiivseimad olid Sven Kaldre ja Andre Pärn 15 punktiga, Rait-Riivo Laane viskas 13 punkti. Martin Dorbek sai kirja 10 punkti ja 9 lauapalli.

Teises mängus oli TÜ/Rock suurelt 93:50 üle Valga Maks&Mooritsast. Uros Lukovic viskas võitjate parimana 26 punkti ja korjas 11 lauapalli. Valga edukaim oli 14 punktiga Sasha Avalic.

Tegemist oli Tarva ja Rapla esimese omavahelise kohtumisega pärast Tarva peatreeneri Andres Sõbra ümber lahvatanud sõimuskandaali, mis sai alguse Rapla koosseisu kuuluvate Eesti U20 koondise mängijate kaebekirjast. Skandaal kulmineerus teisipäeval Korvpalliliidu poolt Sõbrale määratud avaliku noomitusega.

Möödunud hooajal omavahel pronksi peale võidelnud Rakvere ja Rapla on sel hooajal Balti liigas võitnud kahe peale ühe ja kaotanud neli kohtumist. Raplal on kirjas kaks kaotust - 64:70 Valmierale ning 86:88 Tallinna Kalevile.

Rakvere Tarvas naasis hiljuti Rootsist, kus kaotas Norrköping Dolphinsile 53:95. Varasemalt oli kirjas 90:94 kaotus Valmierale ning 74:73 võit Jekabpilsi üle.

Andres Sõbra sõnul naasevad väljakule vigastustega eemal olnud Rait Keerles ning Juris Umbraško.

Rapla ja Rakvere kohtusid sel hooajal ka Tarvas Cupil. Siis jäi Tarvas peale 70:65.