Šveitslastest lõi ainsana penalti mööda teisena lööma tulnud Granit Xhaka ning Poola võitis penaltiseeria 5:4.

Esimene poolaeg Saint-Etienne'is lõppes Poola 1:0 eduga, kui 39. minutil sahistas võrku Jakub Blaszczykowski. Poolakad vajusid teisel poolajal suurte jõududega kaitsesse ning šveitslased karistasid nad 82. minutil Xherdan Shaqiri käärlöögiga, millest sündis selle turniiri vaieldamatult kauneim värav.

Lisaaeg oli ettevaatlik, teramate momentidega Poola värava ees, aga vahetusest sekkunud Eren Derdiyok jättis lõpuminutitel kaks head võimalust kasutamata.

Poola veerandfinaali vastane tuleb täna hilisõhtusest mängust Horvaatia - Portugal. Kell 19 alustavad järgmist veerandfinalisti selgitama Wales ja Põhja-Iirimaa.