Tarvas alistas mängu võimsalt, võites esimese veerandaja 27:13, kuid lasi poolajaks Kalevi vaid kolme punkti kaugusele 41:38.

Kolmandal veerandajal juhtis Tarvas korraks juba 13 punktiga, kuid seitse minutit enne kohtumise lõppu vähendas Kalev vahe kolmele. Järjestikused korvid Maris Laksalt ja Rait Keerleselt andsid Tarvasele uuesti kindlama edu ning neljast punktist lähemale Kalev enam ei jõudnud.

Laksa tõi Tarvasele 21, Keerles 18, Giedrius Gustas 12 punkti. Kalevi üleplatsimees oli Reimo Tamm 28 punktiga, Kaido Saks ja Renato Lindmets, kõik kolm endised kalevlased, lisasid 11 punkti.

Tarvas sai Balti liiga A-alagrupis neljanda võidu seitsme kaotuse kõrvale, jättes selja taha kolme võiduga Kalevi ja Rapla TYCO ja kindlustades endale vähemalt viienda koha ehk viimase play-off'i viiva koha selles alagrupis. Kaotuse korral vajanuks Tarvas edasipääsuks viimases voorus võõrsil Valmiera võitmist ning Kalevi kaotust Jekabpilsile.