Kuldmedali võitis aga hoopis ülivõimsa sõidu teinud norralanna Ragnhild Haga, kes edestas Kallat 20,3 sekundiga. Pronks läheb jagamisele - Björgen ja soomlanna Krista Pärmäkoski sõitsid välja täpselt sama aja, kaotades Hagale 31,9 sekundiga.

Ainus stardis olnud eestlanna Tatjana Mannima kaotas võitjale 3.36,5 ning sai lõpuks 50. koha. Kokku oli stardis 90 sportlast.

Tulemused:

Uudis on täiendamisel!

Enne võistlust:

Suusavahetusega sõidus kulla võitnud Kalla šansse hinnatakse enne võistlust kõige suuremaks, kuid tema põhikonkurendiks peaks olema Norra suurlootus, kogenud 37-aastane Marit Björgen, kes jäi Kallale suusavahetusega sõidus alla. Kes jääb peale eraldistardist vabatehnikasõidus?

Eestlasi on stardis üks: haigestunud Anette Veerpalu jääb ka sellelt distantsilt kõrvale, Tatjana Mannima tuleb rajale 51. naisena - norralanna Ragnhild Haga järel ja otse suursoosiku Charlotte Kalla ees. Kokku on võistlusele üles antud 90 naist.

Naiste sõit algab Eesti aja järgi kell 8.30 ning Delfi Sport vahendab võistlust otseblogis.