FOTOD: Meisterklubi kriisis? Kalev/Cramo kaotas Leedu liiga neljandale klubile

 (120)
McLeod
Keith McLeod tänases mängus Pieno zvaigzdesega.Foto: Rauno Volmar

BC Kalev/Cramo võõrustas täna Saku suurhallis Leedu klubi Pasvalyse Pieno zvaigzdesi. Kumbki meeskond polnud Balti liigas sel hooajal veel varem vääratanud. Koduväljaku eelist omanud Kalev/Cramo andis initsiatiivi käest teisel veerandajal ja kaotas lõpuks kohtumise tulemusega 73:79.

Cramo suurim skooritegija oli 17 punktiga Gert Dorbek, 14 punkti lisas Keith McLeod ja 13 punkti Frank Elegar. Lisaks sai Elegar kätte 10 lauapalli.

Vastaste tulemuslikumad oli 17 punkti ja 9 lauapalliga Trevon Hughes ning 15 punkti ja 11 lauapalliga Yancy Gates.

AMETLIK PROTOKOLL

Eelinfo:

Kalev/Cramo on liigat alustanud kolme kindla võiduga - alistatud on nii Pärnu, Baltai kui Valmiera. Ka Leedu põhjaosas asuva Pasvalyse linna meeskonnal on kirjas kolm võitu - kaks korda on alistatud Valmiera, korra Baltai. Leedu liigas on Pieno kolme võidu ning kahe kaotusega viiendal tabelireal.

Kui Kalev/Cramo on visanud Balti liigas 254 ja lasknud endale visata 220 punkti, siis Pieno üleolek on olnud veelgi märgatavam (286/205).

Kalev/Cramo resultatiivsem on seni BBL-is olnud USA kodanik Gary Wilkinson keskmiselt 16 punktiga mängus, Pienol seevastu üks neljast ameeriklasest, Yancy Gates 17 silmaga.