Jaapan alustas kohtumist selgelt paremini. Yuya Osako pääses esimesel pooltunnil mitmel korral löögile, kuid palli Orestis Karnezisest mööda saata ei suutnud.

Mängu võtmemomendiks osutus 27. minut, mil kreeklaste kapten Konstantinos Katsouranis teise kollase kaardi tõttu väljakult lahkuma pidi.

Avapoolaja lõpp ning kogu teine poolaeg kuulusid pea täielikult Jaapanile, kes valdas suure osa ajast palli (kokkuvõttes suisa 62% ajast) ning tekitas mitmeid ohtlikke väravamomente. Ent ka Manchester Unitedi poolkaitsja Shinji Kagawa vahetusest mängu toomine ei aidanud ning väravad jäid löömata.

Kuigi esimeses mängus kumbki meeskond silmi pähe ei saanud - Jaapan kaotas 1:2 Elevandiluurannikule, Kreeka pidi tunnistama Kolumbia 3:0 paremust -, jäi tänu viigile mõlemale teoreetiline võimalus alagrupist edasi pääseda. Edasipääsu on kindlustanud juba Kolumbia, kes on kogunud 6 punkti, järgnevad Elevandiluurannik 3 ning Jaapan ja Kreeka 1 punktiga.

Viimases voorus mängivad omavahel Elevandiluurannik ja Kreeka ning Jaapan ja Kolumbia.