Korraldajamaa Poola pääses Kreeka vastu 14. minutil Robert Lewandowski väravast 1:0 juhtima. Avapoolaja lõpus sai Sokratis Papastathopoulos teise kollase kaardi ja Kreeka jätkas vähemuses. Kohe teise poolaja alguses lõid aga kreeklased üllatuslikult viigivärava, kui võrku sahistas vahetusest sekkunud Dimitrios Salpigidis.

68. minutil sai Poola kodupublik külma duši osaliseks, kui nende väravavaht Wojciech Szczesny sai kreeklase mahatõmbamise eest punase kaardi. Kreeka teenis sellest olukorrast penalti, kuid vanameister Giorgos Karagounis ei suutnud 11 meetri karistuslöögil värskelt platsile tulnud Przemyslaw Tytonit üle mängida.

74. minutil lõi Kreeka veel ühe värava, kuid seda ei loetud suluseisu tõttu. Seega avamäng 1:1.

Täna kell 22:00 algab teine A-alagrupi kohtumine Venemaa ja Tšehhi vahel.

Poola - Kreeka LÕPPSEIS 1:1 (1:0)
Väravad: 14. Lewandowski - 50. Salpigidis
Eemaldamised: 43. Papastathopoulos (Kreeka), 68. Wojciech Szczesny (Poola)
Penaltid: 69. Giorgos Karagounis (Kreeka) ei realiseerinud penaltit.

Poola-Kreeka algkoosseisud:

Poola: 1-Wojciech Szczesny; 20-Lukasz Piszczek, 13-Marcin Wasilewski, 15-Damien Perquis, 2-Sebastian Boenisch; 16-Jakub Blaszczykowski, 7-Eugen Polanski, 11-Rafal Murawski, 8-Maciej Rybus; 10-Ludovic Obraniak; 9-Robert Lewandowski

Kreeka: 1-Kostas Chalkias; 15-Vasilis Torosidis, 8-Avraam Papadopoulos, 19-Sokratis Papastathopoulos, 20-Jose Holebas; 2-Giannis Maniatis, 21-Kostas Katsouranis, 10-Giorgos Karagounis; 18-Sotiris Ninis, 17-Fanis Gekas, 7-Giorgos Samaras

Avalda arvamust, mida avapäeva mängudest ootad ja kellele finaalturniiril kõige enam kaasa elad?