FOTOD JA VIDEO | Tuline BBL-i veerandfinaal! Tartu võitis, aga kõik jäi lahtiseks

(57)

Korvpalli Balti liigas tegid Eesti klubid täna algust veerandfinaalidega. Rapla Avis Utilitas võõrustas Eesti klubide omavahelises duellis Tartu Ülikooli. Mäng oli tuline, kus peale jäid külalised 73:67.

Avapoolaja võitis Tartu 39:32. Janar Taltsi arvel oli selleks hetkeks kogunenud juba 15 punkti ja 4 lauapalli. Taltsi visked väljakult 6/6.

Teisel poolajal Talts enam samas tempos ei jätkanud, kuid kaksikduubel tuli kokku ikka - 21 punkti ja 10 lauapalli. Vytenis Cizauskas toetas võitjaid 15 punkti, 6 lauapalli ja 5 korvisööduga.

Rapla poolel oli 15 punktiga resultatiivseim Dominique Hawkins, kes kohtumise viimasel minutil jalale viga tegi. Tema arvel ka 6 korvisöötu ja 5 lauapalli.

Veerandfinaalid peetakse kodus-võõrsil süsteemis. Korduskohtumine toimub 6. märtsil Tartus.

Eelinfo:

Rapla ja Tartu olid viimati vastamisi 20. jaanuaril Eesti meistriliigas ning siis võttis Tartu võõrsil 89:73 võidu. 12. jaanuaril ülikoolilinnas peetud kohtumises jäi Tartu peale numbritega 75:63, kuid 14. oktoobril suutis Rapla oma paremuse maksma panna tulemusega 84:78.