Avaveerandi võitis Läti 24:21, olles maha mänginud 22:10 eduseisu.

Kristaps Porzingise kolmesest ja pealtpanekust läks Läti juhtima ka 29:23, kuid lasi seisul 30:30 Vladimir Lucicil kolmesest viigistada. Serbia pääses isegi 42:35 ette, aga vaheajale mindi siiski Läti 47:45 juhtimisel.

Kolmanda veerandaja kaotas Läti punktidega 13:20. Seis enne viimast veerandit oli seega 60:65. Vigadega sattusid kolmandal veerandajal pahuksisse Kristaps Porzingis ja Martins Meiers, kellest viimane ka neljanda veerandi alguses viie veaga pingile langes.

Viimast korda pääses Läti juhtima seisul 75:73 pärast Dairis Bertansi ja Porzingise kaugviskeid, kuid sellele järgnes Serbia 7:0 spurt, mis lõppes 2.14 enne lõppu seisul 75:80.

Serbial tegi sooloetenduse 30 punkti visanud Bogdan Bogdanovic, Milan Macvani arvele kanti 14 punkti ja 10 lauapalli. Läti edukamad olid Dairis Bertans 23, Porzingis 18 ja Davis Bertans 16 punktiga.

Serbia võitis lauavõitluse 46:39 (kaitselaud 27:29, ründelaud 19:10). Läti tegi 13 pallikaotust, Serbia 5. Kõige rohkem juhtis Läti 12, Serbia 10 punktiga.