Eesti kaotas avaveerandi 18:23 ja poolaja 31:40. Viimane veerandaeg algas brittide 46:54 juhtimisel.

Punktid veerandaegade kaupa: 18:23, 13:17, 15:14, 15:21. Eestlaste parimad olid Matthias Tass 21 punkti ja 10 lauapalli ning Märt Rosenthal 17 punktiga. Vastastel viskasid Romario Spence 18, Nelson Boachie-Yiadon 14 ja Micah Savery-Richards 10 punkti.

Eesti kaotas eriti suurelt lauavõitluse (33:60) - ründelauas jäime alla 10:28, kaitselauas 23:32. Kõige rohkem sai Eesti juhtida vaid 4 punktiga, brittide suurim edu oli 17 silma. Kuigi kahepunktivisete tabavus oli meil parem (51,2 % vs 43,1 %), siis kordusvisetest teenis Suurbritannia 14, meie vaid 6 punkti. Kolmeseid viskas Eesti vaid 13,6 %-lise, vastased aga 26,7 %-lise tabavusega.

Kui veel hommikul oleks jäänud võimalus kõrgseltskonda pääset lunastada ka homse pronksimängu kaudu, siis vahetult enne mäng selgus A-divisjoni turniiri käigust, et sellist lootust meile siiski ei jää. Selle võimaluse röövis meilt Läti, kes jäi A-divisjoni 13.-16. koha mängus alla Slovakkiale. Kuna järgmine A-divisjoni EM toimub just Lätis, siis jääb praegu B-divisjonis mängivatele koondistele üks edasipääsukoht vähem.

Homme kell 18.15 kohtub Eesti kolmanda koha mängus kas Iisraeli või Horvaatiaga.