Gruusia alustas mängu paremini ja sai avaveerandi järel juhtima 27:21. Teisel veerandajal Eesti mäng paranes ja eestlased läksid poolajapausile 48:42 eduseisus. Lõpuks panid külalised enda paremuse maksma lõpuminutitel. Tähtsaid korve tabasid Henri Drell ja Erik Keedus. Viimase veerandaja võitis Eesti 24:15.

Taaskord vedas Eesti koondise rünnakuid Kristian Kullamäe. Mängujuhi arvele jäi 18 punkti, 4 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Kristjan Kitsing lisas 15 silma. Koondise ridades alles teise kohtumise pidanud Henri Drell lisas 14 punkti. Seejuures tabas Drell seitsmest väljakult tehtud viskest viis.

Võõrustajate mänguvankrit vedasid peamiselt kolm meest: Giorgi Shermadini viskas 22, Duda Sanadze 21 ning Thaddus McFadden 20 silma.

Teises samaagselt toimunud L-alagrupi kohtumises alistas Serbia 97:76 Iisraeli.

L-alagrupist jõudsid lõpuks MM-ile Kreeka (10 võitu/1 kaotus), Saksamaa (9/2) ning Serbia (7/5). Teekond sai läbi Gruusia (5/7), Iisraeli (5/7) ning Eesti (4/8) jaoks.

Enne mängu:

Kui Eesti suudab Vabariigi aastapäeval Gruusia alistada ja Thbilisi Sports Palace'i kuumaks kütta, tähendab see ühtlasi pingete kasvu Belgradis, kus täpselt samal ajal peetakse kohtumine Serbia ja Iisraeli vahel. Eesti võidu korral on Iisraelil šanss Serbia MM'ilt välja jätta.

Hommikune visketreening sujus kenasti, mehed on lahinguks valmis. Kaotada pole midagi, ainult võita.

Gruusia mängib kodupubliku ees samas koosseisus kui kolm päeva tagasi võõrsil Kreekaga. Iraklionis tunnistati kaotust 69:81. Pooled mehed on Gruusial kodusest liigast, kaks Katari liigast (Tsintsadze ja Berishvili). Mängujuhi kohal teeb kogenud meeste kõrval esimesi samme Hispaanias palliv 17-aastane tulevikumees Andronikashvili.