Avapoolaeg Bordeaux' staadionil jäi 0:0 viiki, kuid juba 48. minutil jõudis Romelu Lukaku 11 meetri pealt madala pealelöögiga sihile. Hea eeltöö tegi väravale kiirrünnakul paremal äärel Kevin De Bruyne.

61. minutil suurendas belglaste eduseisu Axel Witsel peaga, ilusa väravasöödu andis Thomas Meunier. 70. minutil tekkis maailma teisel vutiriigil taaskord hea kontravõimalus, millest Lukaku lõi oma teise värava. Head kiirust ja täpset söötu näitas selles olukorras Eden Hazard.

Iirlastel väga häid võimalusi ei tekkinudki. Pealelööke väravale said nad vaid kaks (Belgia 7), kokku sooritas Belgia 18 ja Iirimaa 11 pealelööki. Veerand tundi enne lõpuvilet oli juba Iirimaa lootus kustunud ja tempo mängust kadunud.

Tabeliseis E-alagrupis: 1. Itaalia 6, 2. Belgia 3, 3. Rootsi 1, 4. Iirimaa 1.

Teistes tänastes mängudes kohtub Island Ungariga (19.00) ja Portugal Austriaga (22.00).