Kolmapäeval peetud karikamängus oli 2-1 peale jäänud Flora ning võit saadi ka nüüd. 9.minutil viis Aleksander Tarassenkov Flora juhtima ning eduseis püsis kuni teise poolaja viimase veerantunnini. Siis suutis Toomas Krõm viigistada, kolm minutit varem ei realiseerinud Maksim Rõtskov Levadia kasuks penaltit. 88. minutil aga lõi värava Marko Kristal ning Flora võitis taas.

Teise koha säilitas Viljandi Tulevik, kes alistas FC Kuresaare 1-0. TVMK alistas Narva Transi 3-1 ning K-J Lootus oli parem Tallinna Levadiast.

FC LEVADIA MAARDU — FC FLORA TALLINN 1:2 (0:1)
Värav: 78. Krõm — 9.Tarassenkov, 88. Kristal