Sakis (Krimm) peetud kohtumises kaotas FC Lootus Ukraina meistrivõistluste liidrite hulka kuuluva Nikopoli Metallurgile 1:2 (0:1). Ukrainlased läksid 68. minutil 1:0 juhtima, Andrei Frolov 89. minutil viigistas, kuid ukrainlaste avavärava autor lõi minut hiljem lõppseisuks 1:2.

“Esimene poolaeg oli meil tunduvalt parem kui teine, mil vahetused nõrgestasid mängu. Eks me jäime alla ka seetõttu, et enamus meie mängijaid on noored ja kuus mängijat väikeste traumade tõttu ei saanud kohtumises osaleda,” sõnas mängu jälginud FC Lootuse president Sergei Dorofejev.

FC Lootuse koosseis: Konstantin Rubtsov, Dmitri Dobrovolski, Andrei Pruss, Vitali Vas^ts^enko, Andrei S^kaleta, Andrei Frolov, Juri S^is^kin (46. Aleksei Konstantinov), Vladimir Tihhon (78. Sergei Salkov), Sergei Popov (65. Aleksei Galots^kin), Andrei Suvorov, Konstantin Golitsõn.

26. veebruaril Ukrainasse treeninglaagrisse siirdunud FC Lootus on lõunas kuni 18. märtsini. Eesti meistriliiga esimeses voorus kohtub FC Lootus 1. aprillil Tallinna FC Floraga.