Sakis (Krimmis) toimunud kohtumises, mis möödus FC Lootuse ülekaalu tähe all, lõppes avapoolaeg väravateta viigiga. Teise poolaja viiendal minutil viis Aleksei Galotškin FC Lootuse 1:0 juhtima, kuid viimasel mänguminutil lasti ukrainlastel viigistada. FC Lootuse koosseis: Konstantin Rubtsov, Dmitri Guljajenko (46. Juri Šiškin), Andrei Pruss, Dmitri Dobrovolski, Andrei Škaleta, Andrei Frolov, Aleksandr Marašov, Roman Abornev (70. Aleksei Konstantinov), Andrei Suvorov, Aleksei Galotškin, Vladimir Tihhon.

26. veebruaril Ukrainasse treeninglaagrisse siirdunud FC Lootus on lõunas kuni 18. märtsini. Enne kohtumist Dinamoga oli FC Lootus kaotanud Nikopoli Metallurgile 1:2 (0:1).

Ukrainas laagris olles aitab FC Lootust hooajaks ette valmistada kohalik treener Vitali Marjaška, kelle teadmisi FC Lootuse presidendi Sergei Dorofejevi sõnul kasutab Kohtla-Järve klubi võimaluse korral ka eeloleval hooajal.

Eesti meistriliiga esimeses voorus kohtub FC Lootus 1. aprillil Tallinna FC Floraga.