FC Flora sai suureskoorilise võidu
JK TULEVIK VILJANDI — FC TVMK TALLINN 0:3 (0:2)
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Rein Pajunurm
Väravad:
16. Olumets, 20. Malov, 87. Neemelo
Hoiatused:
51. Raudnagel, 52. Enver Jääger
JK Tulevik:
K. Kütt, Mutle, Tölpus, J. Sirel, Pärna, Anniste, P. Sirel, M. Hurt (66. Kalda), A. Dubõkin, Enver Jääger, Raudnagel.
FC TVMK:
Ussoltsev, Skiperski, T. Kallaste, Neemelo, Kisseljov, Malov (78. Seero), Sarajev, Borissov, Smirnov, Krõlov (65. Kostin), Olumets (78. Paitsev).
FC VALGA — FC LEVADIA TALLINN 1:5 (1:2)
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Allan Ilves
Väravad:
18. pen. Vunk — 10. E. Ratnikov, 25. Dmitrijev, 47. V. Leitan, 76. A. Purje, 88. Voskoboinikov
Hoiatused:
30. Taska — 21. Dmitrijev
FC Valga:
Jürgen Veber, Vanna, Bärengrub, Mazurkevitš, K. Siim, Savotškin (46. Kuusk), A. Antonov, Taska (87. Tükk), Dupikov, Vunk, Girišin (75. I. Valejev).
FC Levadia:
Djatšenko, Hohlov-Simson, Cepauskas, Šišov, Kruglov, E. Ratnikov (77. Voskoboinikov), Nahk, Vassiljev, Dmitrijev, Arbeiter (62. A. Purje), V. Leitan (70. Pari).
FC LOOTUS ALUTAGUSE — FC FLORA TALLINN 1:8 (0:3)
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Henri Alt
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Eduard Rõzhov
Väravad:
70. Semjonov — 19. Saharov, 36. Sirevicius, 37., 56., 78. Lindpere, 63., 84., 90.+3 Zahovaiko
Hoiatus: 35. Bogdanov
Eemaldamine:
78. Bogdanov* (eemaldati peale väljakult välja vahetamist varumeeste pingilt)
FC Lootus:
Tarassu, Bogdanov (46. Semjonov), Shkaleta (56. Pomazan), Dobrovolski, Tomashevski, Golitsõn, Ametov, Abornev, Salkov, Popov, Timofejev.
FC Flora:
Kaalma, Sirevicius, Enar Jääger, Piiroja (68. S. Post), R. Klavan (59. Minlibajev), Reim, Saharov, Kristal (72. Lember), Zahovaiko, M. Rooba, Lindpere.
Tabeliseis:
1. FC Flora Tallinn 10 (5-st)
2. FC Levadia Tallinn 9 (3)
3. FC TVMK Tallinn 9 (3)
4. JK Merkuur Tartu 4 (3)
5. JK Tulevik Viljandi 4 (4)
6. JK Trans Narva 3 (4)
7. FC Lootus Alutaguse 1 (3)
8. FC Valga 0 (3)
Väravaküttide edetabel:
4 — Egidijus Jushka (FC TVMK), Vjatsheslav Zahovaiko (FC Flora);
3 — Konstantin Nahk (FC Levadia), Joel Lindpere (FC Flora);
2 — Maksim Smirnov (FC TVMK), Konstantin Vassiljev, Ats Purje (FC Levadia), Enver Jääger (JK Tulevik), Sergei Kazakov (JK Trans), Dmitri Jakovlev (JK Merkuur);