Esimesel poolajal lõi ainsa värava 29. minutil Miran Srebrnic. Teisel poolajal suurendasid Admir Kršic (72.) ja Aleksander Rodic (74.) külaliste edu juba kolmele väravale, vahendab Sportnet.

76. minutil määras šotlasest kohtunik Craig Thompson Flora kasuks penalti, kuid Vjatšeslav Zahovaiko selle realiseerimisega hakkama ei saanud ent 80. minutil jõudis ta siiski sihile.

88. minutil viis aga Saša Panic NK Gorica taas kolme väravaga juhtima. Üleaja esimesel minutil lõi Sander Post kohtumise lõppseisuks 2:4.

FC Flora: Martin Kaalma, Teet Allas, Enar Jääger, Raio Piiroja, Ragnar Klavan, Martin Reim, Kert Haavistu, Joel Lindpere, Kristen Viikmäe, Vjatšeslav Zahovaiko, Aleksandr Saharov (84. Sander Post).

NK Gorica: Pirih, Mavric, Kokot, Srebrnic, Šabec, Puš, Panic, Rodic (90. Burgic), Kršic, Šivec (83. Šuler), Šturm (72. Komac).