FC Flora avaldas koosseisu

 (35)
Flora-TVMK jalgpall

FC Flora süsteemi kuuluvad meeskonnad — FC Flora, FC Valga, Viljandi Tulevik, FC Kuressaare, Pärnu Tervis ja JK Sõrve mängijate nimekirjad Eesti jalgpallimeistrivõistluste 2003. a. hooajaks.

FC FLORA TALLINN (duubel — JK Tervis Pärnu)
väravavahid
Martin KAALMA (14.04.1977)
Pavel KISSELJOV (14.05.1980)
kaitsjad
Teet ALLAS (02.06.1977)
Taavi RÄHN (16.05.1981)
Erko SAVIAUK (20.10.1977)
Andrei STEPANOV (16.03.1979)
poolkaitsjad

Kert HAAVISTU (18.01.1980)
Martin REIM (14.05.1971)
Meelis ROOBA (20.04.1977)
Tomas SIREVICIUS (LIT) (23.02.1979)
Vjatsheslav ZAHOVAIKO (29.12.1981)
ründajad
Tor Henning HAMRE (NOR) (24.04.1979)
Marko KRISTAL (02.06.1973)
Joel LINDPERE (05.10.1981)
Ott REINUMÄE (20.04.1984)
Aleksander SAHAROV (22.04.1982)
Peatreener: Arno PIJPERS
Treener: Ivo LEHTMETS
Väravavahtide treener: Valdemaras MARTINKENAS


JK TERVIS PÄRNU
Väravavahid
Elar JÜRIMÄE (28.04.1985)
Rene KAAS (16.01.1982)
Kaitsjad
Alo DUPIKOV (05.11.1985)
Avetis HARUTJUNJAN (27.01.1985)
Enar JÄÄGER (18.11.1984)
Meelis LAURIMAA (25.08.1983)
Aleksei SAVITSKI (03.10.1985)
Andrei SIDORENKOV (12.02.1984)
Kauri SIIM (04.03.1986)
Mihkel SURVA (27.02.1985)
Janar TÜKK (01.02.1985)
Poolkaitsjad
Antti ARST (03.01.1984)
Vitali ISHTSHUK (26.09.1985)
Henri SAMMUL (11.02.1985)
Gerd TAMMIST (21.09.1985)
Aleksandr TARASSENKOV (29.09.1980)
Indrek VALEJEV (02.02.1986)
Ründajad
Dmitri GIRISHIN (18.08.1986)
Vladislav GUSSEV (26.08.1986)
Aleksandr KULIK (23.07.1981)
Magnus MARTINSON (25.02.1986)
Andrei MAZURKEVITSH (07.03.1985)
Andrei SAVOTSHKIN (12.08.1985)
Peatreener: Ivo LEHTMETS
Treener: Zaur TSHILINGARASHVILI

JK TULEVIK VILJANDI
Väravavaht
Kert KÜTT (09.10.1980)
Kaitsjad
Raiko MUTLE (07.07.1984)
Jaanus SIREL (29.07.1975)
Poolkaitsjad
Viktor ALONEN (21.03.1969)
Marius DOVYDENAS (LIT) (28.06.1979)
Ragnar KLAVAN (30.10.1985)
Marko LELOV (21.11.1973)
Marek NAARIS (20.08.1981)
Sander POST (10.09.1984)
Igor TOMASHEVSKI (01.08.1980)
Rain TÖLPUS (11.12.1982)
Ründajad
Aleksandr DUBÕKIN (06.05.1983)
Enver JÄÄGER (28.10.1982)
Janno JÜRISSON (06.10.1980)
Peatreener: Aivar LILLEVERE

FC VALGA (duubel — HÜJK Emmaste)
Väravavaht
Jürgen VEBER (10.02.1984)
Kaitsjad
Alo BÄRENGRUB (12.02.1984)
Märt KOSEMETS (25.01.1981)
Karl PALATU (05.12.1982)
Marko PÄRNPUU (24.04.1981)
Poolkaitsjad
Aivar ANNISTE (18.02.1980)
Martin HURT (27.06.1984)
Ott MEERITS (14.07.1982)
Erkki PÄRNA (28.08.1982)
Priit RAAMAT (05.04.1984)
Martin VUNK (21.08.1984)
Ründajad
Jarmo AHJUPERA (13.04.1984)
Andrei ANTONOV (27.01.1985)
Glenn Atle LARSEN (NOR) (24.08.1982)
Dmitri USTRITSKI (08.05.1975)
Peatreener: Janno KIVISILD
Treener: Karel VOOLAID

FC KURESSAARE (duubel — JK Sörve)
Väravavahid

Kert KÜTTIS (23.12.1979)
Ken MÜÜR (10.09.1975)
Mihhail STARODUBTSEV (14.08.1982)
Kaitsjad
Andre ANIS (25.05.1977)
Marek KAHR (09.12.1981)
Mart KASE (13.04.1982)
Marto KIISK (15.11.1984)
Roland KULLI (04.07.1982)
Alari LELL (10.06.1976)
Janek MEET (02.05.1974)
Raivo NÕMMIK (11.02.1977)
Oliver TOOM (01.02.1983)
Poolkaitsjad
Kaarel BERG (21.08.1982)
Kuldar KALJUSTE (26.12.1980)
Andrei KULATSHENKO (09.06.1984)
Jevgeni NOVIKOV (28.06.1980)
Haimar OTSMAA (27.08.1983)
Arsi PAVELTS (08.05.1983)
Tiit TIKENBERG (28.01.1983)
Ründajad
Tarmo NEEMELO (10.02.1982)
Rene TEINO (18.08.1983)
Keijo TANHUANPÄÄ (25.04.1982)
Treenerid: Jan VAZHINSKI
Aavo SARAP

JK SÖRVE
Väravavaht
Ken MÜÜR (10.09.1975)
Kaitsjad
Janno KALJUVEE (25.11.1969)
Märt KLUGE (08.03.1984)
Roland KÜTT (22.04.1987)
Kristjan LEEDO (17.09.1974)
Kristjan MAIDRA (12.07.1987)
Arli SAAR (28.04.1985)
Ott TORN (10.09.1984)
Indrek ÕUNPUU (18.03.1982)
Poolkaitsjad
Taavi AZAROV (20.04.1980)
Taivo KALJO (01.12.1979)
Mart KALM (05.03.1975)
Andrus KOPLIMÄE (23.08.1973)
Peeter PIHEL (28.02.1980)
Priit POST (04.06.1984)
Priit REISKA (03.01.1970)
Veiko TASA (06.09.1979)
Ründajad
Reio ALT (29.07.1985)
Hendrik KARLSON (24.05.1964)
Maikko MÖLDER (31.03.1980)
Allar RAAMAT (30.01.1987)
Kevin RAND (13.06.1987)
Peatreener: Jan VAZHINSKI