Eesti lippu avatseremoonial kandis laskesuusataja Tagne Tähe, kes osales ka 2001. a. Euroopa Noorte Olümpiapäevadel Vuokattis.

26.01 võistlesid eestlastest:
Iluuisutamises Grethe Grünberg — Kristjan Rand jäätantsu kohustuslikus tantsus ja Kristiina Daub üksiksõidu lühikavas. Paar oli pärast esimest päeva 12. kohal ning Kristiina Daub 20. kohal.

27.01, olid võistlustules murdmaasuusatamise poisid 10km vabatehnika distantsil. Eestlaste kohtadeks jäid: Ats Uiboupin — 40.; Madis Vaikmaa — 43.; Kein Einaste — 45. ja Taavi Ojaste 62. Distantsi võitis venelane Mihhail Semjonov, kokku startis 98 sportlast.

Murdmaasuusatamise tüdrukud võistlesid 7,5km vabatehnika distantsil. Tulemused: Piret Pormeister — 31.; Kaija Udras — 35.; Li Vene — 41. ja Kadri Lehtla — 53. Võitis venelanna Jevgenija Bazarnova, startis 77 sportlast.

Kahevõistluse individuaalvõistluses olid Heiko Lind — 25.; Kaarel Piho — 32. ja Elar Asuküll — 33. Võitis prantslane Jaso Lamy Chappuis, osales 37 võistlejat.

Pärast tänast jäätantsu originaaltantsu on Grethe Grünberg — Kristjan Rand 12. kohal.

Täna võistlevad eesti sportlased suusahüpetes, meeskondlikus kahevõistluses, poiste 7,5km ja tüdrukute 5km klassikalises tehnikas murdmaasuusatamises, laskesuusatamises poiste ja tüdrukute sprintides ning iluuisutamises tüdrukute individuaalvõistluses vabakavas.

Eesti delegatsiooni kuulub kokku 23 sportlast ning 11 treenerit ja abipersonali. Euroopa Olümpiakomitee külalisena viibib võistlustel EOK asepresident Jüri Tamm