Essien võib liituda mõne Inglismaa klubiga

 (12)
Michael Essien (palliga)
Reuters/Scanpix

Michael Essien’i agent teatas, et 22-aastane Ghana poolkaitsja sooviks liituda mõne Inglismaa Premiershipi klubiga, kuid kardab, et Lyoni küsitav hind peletab soovijad eemale.

Fabien Piveteau ütles BBC Sport`ile, et Chelsea soovib Essieni, kuid praeguseks on Londoni klubi pakutav summa Prantsusmaa meistermeeskonna jaoks liiga väike.

“Kui vähegi võimalik, eelistaks Essien siirduda Inglismaale, sest ta valdab inglise keelt ja talle meeldib Inglismaa jalgpall,” lisas Piveteau.

Ghana jalgpallur on Lyoni lepingupikendamise soovidele viisakalt ära öeldud, kuid Prantsusmaa meister ei taha tähtmängijat võitluseta loovutada.

Agendi sõnul võivad Inglismaal Essieni teenete vastu lisaks Chelsea`le huvi tunda ka Arsenal, Manchester United ja Liverpool. “Ma tean, et Arsenali treenerile meeldib Essien väga, Manchesteri klubiga olid meil läbirääkimised kaks kuud tagasi, viimasel ajal pole me enam suhelnud.”

“Kuna Lyon soovib Milan Barošit, oleks Liverpoolil võimalik teha Essieniga vahetustehing. Sama tehing on võimalik ka Chelsea ja Didier Drogbaga,” lisas agent.