Kõigis geimides oldi vastasest üsna kindlalt üle 25:11, 25:21 ja 25:18. Mängu parimateks tunnistati TÜ/Eedeni naiskonnast sidemängija Terje Palu ja TPÜ/Cartini ründaja Maili Kasemets.

ESS Pärnu VK võõrustas Milstrandi ning sai raske 3:2 mänguvõidu. Kaks esimest geimi võitsid kodusaalis mänginud pärnakad 25:22 ja 27:25. Järgnevas kahes geimis jäädi aga külalistele alla mõlemal korral 25:19. Viiendas geimis vahetati pooled pärnakate eduseisus 8:6. Tasavägiseks kujunenud geimis olid viimaste pallide mängimisel kindlamad pärnakad ja geimi võideti numbritega 15:12. Nii ESS Pärnu VK kui TPÜ/Cartini kogusid põhiturniiril võrdselt punkte, esikoha tagas pärnakatele parem geimide suhe.

Audentese SK võõrustas Jumek Võru VK-d. Kaks esimest geimi võideti 25:20 ja 25:12. Siis jäi Audentese naiskond lootma kerget mänguvõitu, kuid võrulannad kogusid ennast ning said geimivõidu 25:17. Neljandaks geimiks võtsid Audentese SK piigad ennast taaskord kokku ning võit saadi numbritega 25:13, kogu mäng seega Audentesele 3:1. Mängu parimateks tunnistati Jumek Võru Vk poolelt Oksana Bosjanok ning Audentese SK poolelt Natalja Bratuhhina.

Viljandi Metallitööstus/Volle võõrustas Rakvere/M.K.Reis naiskonda. Avageim kaotati rakverelastele 19:25 kuid sellest saadi vaid innustust, kahes järgmises gaimis anti vastastele vastavalt 14 ja 7 punkti. Viimane geim oli taas tasavägisem, kindlamad olid siiski mulgid. Geim numbritega 25:21 ja kogu mäng 3:1 Viljandile.

TPÜ/Cartini — TÜ/Eeden 3:0 (11, 21, 18)
Audentese SK — Jumek Võru 3:1 (20, 12, -17, 13)
Viljandi Metallitööstus/Volle — Rakvere/M.K.Reis VK 3:1 (-19, 14, 7, 21)
ESS Pärnu VK — Milstrand 3:2 (22, 25, -19, -19, 12)

Tabeliseis:
võite kaotusi punktid
1. ESS Pärnu VK 18 5 41
2. TPÜ/Cartini 18 5 41
3. Milstrand 15 8 38
4.TÜ/Eeden 10 13 33 -------------------------------------------------------------------------
5.Viljandi Metallitööstus/Volle 12 11 35
6.Audentese SK 12 11 35
7.Jumek Võru VK 6 17 29
8.Rakvere/M.K.Reis 1 22 24

(Punktide võrdsuse korral otsustab paremuse üldine geimide suhe)

Veerandfinaalides kohtuvad alates 10. detsembrist Milstrand ja Audentese SK ning TÜ/Eeden ja Viljandi Metallitööstus/Volle