Laupäeval kaotusekibedust tundma pidanud ESS Pärnu VK sai 3:1 võidu. Avageim 29:27 pärnakatele, teine aga Milstrandile 25:23. Kolmanda geimi võitsid pärnulannad juba selge eduga 25:15 ning neljandas geimi napilt 26:24. “Teeme ise oma mängu raskeks,” sõnas Ojamets. “Suudame võidelda välja vähemalt viiepunktilise edu ning samas oskame selle maha mängida,” lisas pärnakate treener.

Võru Jumek VK kohtus kodusaalis TPÜ/Cartini naiskonnaga. Avageimi võitis kodusaalis mänginud naiskond 25:22, kuid järgnevates geimides oli TPÜ/Cartini naiskond võrulannadest üle. Geimid 25:15, 25:16, 25:20 ning kogu mäng 3:1 TPÜ/Cartinile.

Viljandi Metallitööstus/Volle oli oma kodusaalis 3:0 üle Audentese SK naiskonnast. Geimid 25:22, 25:19 ja 25:22.

Meistriliiga uustulnuk Rakvere/M.K.Reis võttis oma kodusaalis vastu TÜ/Eeden naiskonna ning pidi tunnistama nende 3:0 paremust. Tartlannad andsid vastastele vaid 17, 14 ja 15 punkti. “Me ei ole harjunud Tartu poolt näidatud kiire mänguga ning sellega kohanemine võtab veel aega,” tunnistas kaotuse põhjuseid Rakvere/M.K.Reis mängija Kadri Vettik.