Kohtumine algas Pärnu meeskonna dikteerimisel — esimene geim võideti kindlalt 25:16. Teises geimis kaotusseisu langenud Pere Leib/Cibus aga ärkas ning mäng muutus tunduvalt tasavägisemaks. Teise geimi lõpus olid siiski kindlamad pärnakad, kes võtsid geimivõidu numbritega 25:23.

Kolmas ning neljas geim arenesid punkt-punkti mängus ning kuulusid mängu leidnud tartlastele tulemusega 25:23. Otsustavas geimis said kohe alguses ette ESS Pärnu VK mängijad, võitsid geimi tulemusega 15:10 ning mängu 3:2.

STATISTIKA, meeskondade resultatiivseimad:
TARTU PERE LEIB/CIBUS
Meeskonna parim — Marek Pihlak (16 resultatiivsuspunkti)
Rünnak — Janis Sirelpuu (14)
Blokk — Pihlak (6)
Ässpalling — Pihlak (2), Argo Arak (2)

ESS PÄRNU VK
Meeskonna parim — Argo Meresaar (22 resultatiivsuspunkti)
Rünnak — Meresaar (19)
Blokk — Raimo Pajusalu (8)
Ässpalling — Pajusalu (2), Meresaar (2)

Finaalseeria teise kohtumise tulemus:
ESS Pärnu VK — Tartu Pere Leib/Cibus 3:2 (16, 23, -23, -23, 10), seeria 2:0

Finaalseeria kolmas kohtumine mängitakse neljapäeval, 4. aprillil algusega 18.30 Tartu Ülikooli spordihoones. Pronksiseeria otsustav kohtumine Sylvesteri ja Kaubaliinid/Aeroci vahel toimub Kalevi spordihallis 2. aprillil kell 18.30.