Kuigi pärnakad avageimi kaotasid 24:26, suutsid nad järgnevates geimides olla vastasest paremad 25:21, 25:20 ja 25:21. “Pühapäeval saadud mängukaotus tõi esimesse geimi närvilisust,” põhjendas geimikaotust ESS Pärnu VK treener Andrei Ojamets.

“Kuid järgnevates geimides suutsid tüdrukud sellest üle olla ning otsustavatel hetkedel kindalt tegutseda,” lisas ta. Mänguvõit viis pärnakad poolfinaalseeriat juhtima 2:1.

TPÜ/Cartini võitis kodusaalis Milstrandi 3:2 ning läks samuti poolfinaalseeriat juhtima 2:1. Avageimi võitis TPÜ/Cartini 25:22 ning loovutas seejärel järgmise vastasele 16:25. Kodusaalis mänginud naiskond kosus saadud geimikaotusest ning võitis kolmanda geimi 25:15, kuid lasi neljandas taaskord vastasel rõõmustada 16:25. Viiendas geimis tõi TPÜ/Cartini naiskonnale edu hästi toiminud blokk ning viimane geim võideti numbritega 15:8. Mängu parimateks tunnistati võitjate poolelt Ela Lillemaa ning Milstrandi poolelt sidemängija Anna Liisa Sutt.

ESS Pärnu VK — TÜ/Eeden 3:1 (-24, 21, 20, 21)
TPÜ/Cartini — Milstrand 3:2 (22, , -16, 15, -16, 8)

Järgmised poolfinaalid peetakse laupäeval (27.03) ning mõlemad mängud saavad alguse kell 17.00. TÜ/eeden võõrustab Tartu Ülikooli spordihoones ESS Pärnu VK`d ning Milstrand võtab TPÜ/Cartini vastu Audentese spordihoones.