Esiliiga XVI vooru tulemused

 (9)

Eesti 2003. a. jalgpalli meistrivõistluste esiliiga XVI voor reedel, 25. juulil:

JK VAPRUS PÄRNU — JK TERVIS PÄRNU 0:3 (0:1)

kl. 19.00 Pärnu Kalevi staadion

Kohtunik: Hannes Kaasik

Väravad: 38. Sirevicius, 47. Vladislav Gussev, 86. Ahjupera

Hoiatused: 26. Pinka, 81. Põldme — 59. Rähn, 61. K. Siim

JK Vaprus: Pikker, Pinka (39. Kiviselg), Põldme, G. Olesk, Rand, Uibo, Kasemets, Lepik, Tammeleht, Joost, Markson (64. Kauge).

JK Tervis: Kaas, Dupikov, Rähn, Sirevicius, K. Siim, Mazurkevitsh, Arge (46. Martinson), Savitski, Vladislav Gussev (80. V. Ishtshuk), Raudnagel (54. Ahjupera), Harutjunjan (64. Tükk).

JK TAMMEKA TARTU — FC M.C. TALLINN 3:3 (1:1)

kl. 19.00 Tartu Tamme staadion

Kohtunik: Raivo Lattik

Väravad: 2. Tiirik, 76. Mamontov, 90.+1 Tiideberg — 29. pen. Maasing, 77. O. Purje, 81. A. Purje

Hoiatused: 37. Eelmäe — 21. Kookla, 33. Maasing, 61. Truusa

Eemaldamine: 87. Mamontov

JK Tammeka: Kull (57. Koser), Kade, Konsa, Tiirik, Afanasjev, Shkunov (57. Zvarõtsh), Tomson (63. Mamontov), Tiideberg, Ahramenko (46. Naaber), Eelmäe (76. Vaino), Linnumäe.

FC M.C.: Hermanson, Kiis (46. Truusa), Murumaa, Kraam, Kookla, Maasing, Murumets, Barnwell, Taan (80. Lillemets), A. Purje, O. Purje.

TALLINNA JALGPALLIKLUBI — JK MERKUUR TARTU 2:2 (0:1)

kl. 19.00 A. Le Coq MiniArena

Kohtunik: Margus Kotter

Väravad: 65. Passikuta, 80. Volkov — 31., 90. Lõsanov

Hoiatused: 7. Vakulitsh, 73. Altosaar — 79. Kasimir, 89. Usmanov

Tallinna JK: Telesh, Volkov, Anissimov, A. Ivanov, Tsheremhov, I. Novikov, Mitjunov, Kuzmitshov, Svetogor (52. Passikuta), Vakulitsh, Altosaar.

JK Merkuur: R. Karev, Pomazan, O’Konnel-Bronin, Shelehhov, Usmanov, Fjodorov, Kaspar Rõivassepp, V. Ivanov, Bilitshenko, Lõsanov, Kasimir.

FC LOOTUS KOHTLA-JÄRVE — F.C.A. ESTEL TALLINN 6:0 (4:0)

kl. 19.00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion

Kohtunik: Sten Kaldma
Väravad: 11. pen., 20. Toshtshev, 34. Popov, 41. Bazjukin, 62. Semjonov, 83. Starovoitov

Hoiatused: 58. Bazjukin — 53. Titov

FC Lootus: Tarassu, Dobrovolski, Jakovlev, Abornev, Golitsõn, Toshtshev, Starovoitov, Salkov, Bazjukin (70. Moskaljov), Semjonov (79. Vigovski), Popov.

F.C.A. Estel: Boldõrev (46. Gavriltshenko), Krasnjuk, Polishnin, Voitovski (38. Gaidajenko), Kulakov, Jershov (65. Iljenkov), Titov, Katsimon, Ustinov, Artamonov, Borissenko.

Turniiritabel:

1. FC Lootus Kohtla-Järve 16, 12, 2, 2, 48:11, 38
2. JK Tervis Pärnu 15, 10, 3, 2, 42:18, 33
3. FC M.C. Tallinn 16, 7, 5, 4, 39:33, 26
4. Tallinna Jalgpalliklubi 16, 4, 8, 4, 25:25, 20
5. F.C.A. Estel Tallinn 16, 4, 3, 9, 26:33, 15
6. JK Vaprus Pärnu 16, 3, 4, 9, 18:38, 13
7. JK Merkuur Tartu 16, 3, 7, 6, 23:38, 12*
8. JK Tammeka Tartu 15, 2, 4, 9, 26:51, 10

* JK Merkuur Tartu alustas meistrivõistluseid 4 miinuspunktiga seoses EJL Litsentsikomisjoni poolt määratud karistusega litsentseerimiseks vajaliku dokumentatsiooni hilinenud esitamisega ning ebatäpsustega nimetatud dokumentides.

Väravaküttide edetabel:

14 — Sergei Popov (FC Lootus);
12 — Aleksandr Kulik (JK Tervis), Kristjan Tiirik (JK Tammeka);
11 — Aleksei Titov (F.C.A. Estel);
8 — Richard Barnwell, Risto Sarapik (FC M.C.), Nikolai Toshtshev (FC Lootus);
6 — Sergei Bragin (F.C.A. Estel), Aleksandr Tarassenkov (JK Tervis), Ott Purje (FC M.C.), Juri Volkov (TJK), Anton Semjonov (FC Lootus);
5 — Dmitri Girishin, Vladislav Gussev (JK Tervis), Aleksandr Ivanov (TJK), Juri
Artamonov (F.C.A. Estel), Siksten Kasimir (JK Merkuur), Oliver Konsa (JK Tammeka); 4 — Anton Pomazan, Dmitri Fjodorov, Nikolai Lõsanov (JK Merkuur), Verner Uibo (JK Vaprus), Maksim Bazjukin (FC Lootus);
3 — Sergei Burov, Konstantin Golitsõn, Andrei Shkaleta (FC Lootus), Vladimir Voskoboinikov, Dmitri Kruglov, Ats Purje (FC M.C.), Igor Shishkanov, Aleksei Tsheremhov (TJK), Magnus Martinson, Vitali Ishtshuk (JK Tervis);
2 — Dmitri Kulikov (FC M.C.), Indrek Valejev, Meelis Rooba (JK Tervis), Valdo Viikmaa, Ranet Lepik, Rando Kauge, Marek Markson (JK Vaprus), Ivan Novikov (TJK), Eduard Ustinov (F.C.A. Estel), Roman Abornev, Sergei Starovoitov (FC Lootus), Andrei Usmanov (JK Merkuur), Jaak Naaber, Eduard Shkunov (JK Tammeka);
1 — Norbert Hurt, Dmitri Shelehhov, Nikolai Bilitshenko, Ilja Djord (JK Merkuur), Anton Kovadlo, Sergei Kuzmitshov, Andrei Mitjunov, Nikolai Glebov, Ruslan Vakulitsh, Viktor Passikuta (TJK), Maksim Pedõk, Viljar Tammeleht, Jorma Kosenkranius, Indrek Joost (JK Vaprus), Vjatsheslav Karin, Sergei Salkov (FC Lootus), Janar Tükk, Andrei Savotshkin, Tomas Sirevicius, Jarmo Ahjupera (JK Tervis), Eero Kookla, Mati Pari, Mihkel Siim, Georg Lanberg, Argo Arbeiter, Martin Maasing (FC M.C.), Deniss Jershov, Vjatsheslav Kulakov (F.C.A. Estel), Erki Kade, Siim Roops, Rasmus Tomson, Ragnar Tiideberg, Aleksei Mamontov (JK Tammeka).