Esiliiga XV vooru tulemused
Kohtunik: Valeri Vinogradov
Väravad: 1. Sarapik, 66. A. Purje, 79. Barnwell
11. Sarapik ei realiseerinud penaltit — 53. Polishnin ei realiseerinud penaltit
Hoiatused: 30. Kraam — 9. Moltshanov, 11. Bragin
FC M.C.: Lukk, Kiis, Kraam, Murumaa, Tirel (46. Kookla), Taan (77. Truusa), Maasing (88. Wilson), Murumets, Barnwell, A. Purje, Sarapik (65. O. Purje).
F.C.A. Estel: Boldõrev, Krasnjuk, Polishnin, Kulakov, Bragin, Jershov (68. Gretshko), Titov, Katsimon, Ustinov, Moltshanov (46. Voitovski), Artamonov.
TALLINNA JALGPALLIKLUBI — JK VAPRUS PÄRNU 1:2 (0:1)
Kell. 19.00 A. Le Coq MiniArena
Kohtunik: Kristo Tohver
Väravad: 90.+2 Volkov — 7. Joost, 61. Markson
Hoiatused: 34. Shishkanov — 53. Joost, 77. G. Olesk
Tallinna JK: Telesh, V. Stepanov, Volkov, Anissimov, A. Ivanov, Glebov (74. Vakulitsh), Tsheremhov, I. Novikov, Shishkanov (57. Altosaar), Mitjunov, Kuzmitshov.
JK Vaprus: Pikker, Kasemets, Lepik, Markson (69. Kauge), Põldme, Rand (63. Kiviselg), Tammeleht, Uibo (75. Galkin), G. Olesk, Pinka, Joost.
JK TERVIS PÄRNU — FC LOOTUS KOHTLA-JÄRVE 0:2 (0:1)
Kell 19.00 Pärnu Raeküla staadion
Kohtunik: Raivo Lattik
Väravad: 7. Popov, 57. Semjonov
57. Toshtshev ei realiseerinud penaltit
Hoiatused: 26. Salkov, 29. Popov
JK Tervis: Kaas, Dupikov, Mazurkevitsh, Raudnagel (66. Koogas), K. Siim, Sirevicius (60. Tükk), Martinson (87. Nuuma), R. Klavan (46. Harutjunjan), Ahjupera (61. Vladislav Gussev), Savotshkin, Saharov.
FC Lootus: Tarassu, V. Karin (46. Jakovlev), Abornev, Dobrovolski, Golitsõn, Toshtshev, Bazjukin, Semjonov, Starovoitov, Salkov, Popov.
JK MERKUUR TARTU — JK TAMMEKA TARTU 5:4 (3:3)
Kell 19.00 Tartu Tamme staadion
Kohtunik: Oleg Timofejev
Väravad: 1. Kasimir, 14., 39. Lõsanov, 67. Bilitshenko, 72. Djord — 17. Konsa, 22. Shkunov, 33. pen., 90. Tiirik
Hoiatused: 2. Mitrofanov, 33. Alliksaar, 85. Bilitshenko — 38. Shkunov
JK Merkuur: Eapost, Shelehhov, Djord, Kaspar Rõivassepp, Kuzmin (27. Alliksaar), Fjodorov, Kasimir, Mitrofanov (57. Bilitshenko), Usmanov, Lõsanov, Pomazan.
JK Tammeka: Koser, Afanasjev, Kade, Vaino (80. Karis), Tiideberg, Tomson, Tiirik, Unt (72. Müürsepp), Naaber (61. Zvarõtsh), Shkunov (69. Mamontov), Konsa.
Turniiritabel:
1. FC Lootus Kohtla-Järve 15, 11, 2, 2, 42:11, 35
2. JK Tervis Pärnu 14, 9, 3, 2, 39:18, 30
3. FC M.C. Tallinn 15, 7, 4, 4, 36:30, 25
4. Tallinna Jalgpalliklubi 15, 4, 7, 4, 23:23, 19
5. F.C.A. Estel Tallinn 15, 4, 3, 8, 26:27, 15
6. JK Vaprus Pärnu 15, 3, 4, 8, 18:35, 13
7. JK Merkuur Tartu 15, 3, 6, 6, 21:36, 11*
8. JK Tammeka Tartu 14, 2, 3, 9, 23:48, 9
* JK Merkuur Tartu alustas meistrivõistluseid 4 miinuspunktiga seoses EJL Litsentsikomisjoni poolt määratud karistusega litsentseerimiseks vajaliku dokumentatsiooni hilinenud esitamisega ning ebatäpsustega nimetatud dokumentides.
Väravaküttide edetabel:
13 — Sergei Popov (FC Lootus);
12 — Aleksandr Kulik (JK Tervis);
11 — Aleksei Titov (F.C.A. Estel), Kristjan Tiirik (JK Tammeka);
8 — Richard Barnwell, Risto Sarapik (FC M.C.);
6 — Sergei Bragin (F.C.A. Estel), Aleksandr Tarassenkov (JK Tervis), Nikolai Toshtshev (FC Lootus);
5 — Dmitri Girishin (JK Tervis), Aleksandr Ivanov, Juri Volkov (TJK), Ott Purje (FC M.C.), Juri Artamonov (F.C.A. Estel), Anton Semjonov (FC Lootus), Siksten Kasimir (JK Merkuur), Oliver Konsa (JK Tammeka);
4 — Vladislav Gussev (JK Tervis), Anton Pomazan, Dmitri Fjodorov (JK Merkuur), Verner Uibo (JK Vaprus);
3 — Sergei Burov, Konstantin Golitsõn, Maksim Bazjukin, Andrei Shkaleta (FC Lootus), Vladimir Voskoboinikov, Dmitri Kruglov (FC M.C.), Igor Shishkanov, Aleksei Tsheremhov (TJK), Magnus Martinson, Vitali Ishtshuk (JK Tervis);
2 — Dmitri Kulikov, Ats Purje (FC M.C.), Indrek Valejev, Meelis Rooba (JK Tervis), Valdo Viikmaa, Ranet Lepik, Rando Kauge, Marek Markson (JK Vaprus), Ivan Novikov (TJK), Eduard Ustinov (F.C.A. Estel), Roman Abornev (FC Lootus), Andrei Usmanov, Nikolai Lõsanov (JK Merkuur), Jaak Naaber, Eduard Shkunov (JK Tammeka);
1 — Norbert Hurt, Dmitri Shelehhov, Nikolai Bilitshenko, Ilja Djord (JK Merkuur), Anton Kovadlo, Sergei Kuzmitshov, Andrei Mitjunov, Nikolai Glebov, Ruslan Vakulitsh (TJK), Maksim Pedõk, Viljar Tammeleht, Jorma Kosenkranius, Indrek Joost (JK Vaprus), Vjatsheslav Karin, Sergei Salkov, Sergei Starovoitov (FC Lootus), Janar Tükk, Andrei Savotshkin (JK Tervis), Eero Kookla, Mati Pari, Mihkel Siim, Georg Lanberg, Argo Arbeiter (FC M.C.), Deniss Jershov, Vjatsheslav Kulakov (F.C.A. Estel), Erki Kade, Siim Roops, Rasmus Tomson (JK Tammeka).