Eestlane väljakul ei käinud. Eelmises voorus alistati Randers 1:0 ja turniiritabelis hoitakse endiselt 2. kohta.

Norra liigas jäi Fredrikstad 0:1 alla Aalesundile. Raio Piiroja ega Kristen Viikmäe mängus ei osalenud. Eelmises voorus oldi 4:2 üle Tromsöst. Samal ajal kaotas Ragnar Klavani tööandja Valerenga 1:2 Lilleströmile. Turniiritabelis asub Valerenga 3. kohal, Fredrikstad on 7.

Bulgaaria meistrivõistluste viimases mängus alistus endale juba meistritiitli kindlustanud Sofia CSKA Plovdivi Lokomotivile 3:4. Bulgaaria karikavõistluste finaalis kaotas CSKA Sofia Levskile 1:2. Kerge vigastuse küüsis olev Joel Lindpere kummaski kohtumises kaasa ei teinud.

Venemaa meistrivõistlustel tegi Moskva Torpedo Jaroslavli Sinnikuga väravateta viigi. Andrei Stepanov viibis väljakul 90 minutit, Andres Oper tuli vahetusest sisse 37. minutil. Sergei Terehhov Sinniku eest platsil ei käinud. Turniiritabelis on Torpedo langenud viiendaks, Sinnik on 12. positsioonil.

Ukraina liigas oli Kiievi Dinamo 1:0 parem Lutski Volõnist. Taavi Rähn alustas algkoosseisus ja vahetati välja 60. mänguminutil. Meistrivõistlustel on Volõn peale 28. vooru seitsmes.