Samal ajal toimunud Taani esiliiga mängus alistas Frem HIK’i tulemusega 5:1, üks tabamus kanti ka Indrek Zelinski arvele. Frem asub turniiritabelis 2. kohal, jäädes liidrist maha kahe punktiga.

Norra kõrgliigas mängis Oslo Valerenga väravateta viiki Sogndaliga. Ragnar Klavan mänguaega ei saanud. Liigatabelis on nii Valerengal kui Rosenborgil 42 punkti, sealjuures säilitab Rosenborg liidrikohta ühe enama võiduga.

Järjekordse võidu võttis Fredrikstad, alistades Bergeni Branni 3:2. Terve mängu kaasa teinud Raio Piiroja valiti taas kohtumise parimaks. Võit võimaldas Fredrikstadil koha võrra tõusta, nüüd asutakse 10. positsioonil.

Norra esiliigas kaotas Marek Lemsalu koduklubi Bryne Oslo Skeidile 0:4 ja Toomas Tohveri klubi Honefoss Aalesundile 0:2.

Norra 2. divisjonis jätkab võidukursil Aivar Anniste tööandja Ullensaker/Kisa IL, kes saavutas laupäeval 5:0 võidu Skjetteni üle. Tabelis ollakse endiselt 4. kohal.

Rootsi I divisjonis oli nädalavahetusel võidukas Enköpings SK, kes alistas koduväljakul Brommapojkarna 2:0. Kristen Viikmäe alustas algkoosseisus ja vahetati välja 85. minutil. Enköpings tõusis selle võiduga 13. kohale, ent endiselt ollakse väljalangemistsooni lähistel.

Inglismaa I divisjonis lisas 3 punkti tabelisse Mart Poomi klubi Sunderland, kes kohtus laupäeva Millwalliga. Mängus ainus tabamus sündis vastaste omaväravast. Kohtumise parimaks valiti eestlasest väravavaht. Võit tõstis Mustad Kassid tabelis kahe koha võrra ülespoole, viiendaks.

Venemaa kõrgliigas maitses võidurõõmu Moskva Torpedo, kes alistas pühapäeval Moskva Dünamo 3:1. Andres Oper vahetati sisse 60. minutil.

Ukraina kõrgliigas jäi Taavi Rähni tööandja Lutski Volõn tulemusega 1:2 alla Kiievi Dinamole. Eestlane tegi kaasa terve kohtumise. Turniiritabelis on Volõn tõusnud neljandaks.