Ehitustööriist pääses 4.40 enne kohtumise lõppu Ivo Uibokanti viskest juhtima 64:61, ent seejärel spurtis Hotronic vähem kui nelja minutiga 12:0.

Hotronicu peatreeneri Kalle Klandorfi hinnangul sai Ehitustööriista palluritele saatuslikuks oskamatus vastaste eksimusi kasutada. “Tegime 26 pallikaotust, Nybit või A. Le Coq oleks meie praagi enda kasuks pööranud,” tõdes Klandorf.

Ehitustööriist alustas mõõduvõtmist võidujanuselt, asudes Cornelius Ausborne’i tabamustest juhtima 6:2. Esimese veerandaja lõpus pääses Hotronic korraks viie punktiga ette — 20:15.

Ent siis hiilgasid pühapäeval USAsse Philadelphiasse õppima siirduvad Ehitustööriista pallurid Erik Dorbek ja Priit Silland. Dorbek tabas vabaviske, Silland sopsas kahese, sai kirja vaheltlõike ning lõpetas soolorünnaku korvi ja vabaviskega — 22:20.

Teisel veerandajal istusid mõlemad klubid korvidieedil. Karl-Peeter Dorbeki kolmese ja kahese järel kasvas Ehitustööriista edu 32:26-le, ent poolajavileks juhtis Hotronic 33:32.

Kolmanda veerandaja alguses läks Hotronic ääreründaja Priit Ilveri ja keskmängija Igor Kurashovi korvidest ette 41:36. Kurashov, Priit Pihela ja Andrus Renter teenisid järjest neljanda vea, kuid Kaido Seil suurendas Hotronicu edu vabavisetest 52:45-le.

Hotronicu resultatiivseim oli Priit Pihela 16 punktiga, Kurashov viskas 14 silma. Ehitustööriistale tõi Ausbourne 29 punkti. Võitjad tabasid 42st vabaviskest 31, kaotajad 34st 16. Lauas peremehetses Hotronic 44:35.