Laupäevases Norra Eliteserien-liiga voorus tegi Vålerenga IF Sogndaliga väravateta viigi. Raio Piiroja mängis 90 minutit. Bryne FK kaotas võõrsil Lillestrømile 0:4, Marek Lemsalu tegi kaasa terve mängu. Vålerenga IF asub turniiritabelis 9. kohal, Bryne FK on 8.

Rootsi Allsvenskan-liigas viigistas Landskrona BoIS Örgrytega 1:1. Indrek Zelinski tuli vahetusest platsile 94. minutil.

Taani SAS-liigas alistas Urmas Rooba koduklubi FC København pühapäeval FC Nordsjællandi 2:1 ja asub turniiritabelis 7 punktiga 5. kohal. Rooba mängis 90 minutit.

Soome jalgpallimeistrivõistlustel alistas Sergei Terehhovi koduklubi Valkeakoski Haka 2-0 FF Jaro ning jätkab liidrikohal. Helsingi Jokerit, kus kaasa tegemas Konstantin Nahk jäi 0-3 alla MyPpa-le.

Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel kaotas Volgogradi Rotor Sergei Pareikoga väravas 0-1 Kazani Rubiinile. Andres Operi Torpedo kohtub esmaspäeva õhtul Uralan Elistaga.