Taani meistriliigas võttis Urmas Rooba koduklubi FC Kopenhagen pühapäeval 2:1 võidu võõrsil FC Nordsjaellandi üle ja tõusis turniiritabelis 6.-ndaks. Roobale mänguaega ei antud.

Norra meistriliigas saavutas Fredrikstad FK olulise 1:0 võidu Bodö/Glimti üle. Võit tõstis Fredrikstadi turniiritabelis koha võrra, 11.-ndaks. Raio Piiroja mängis pühapäeval 90 minutit ja teenis kollase kaardi. Meie keskkaitsja tunnistati ka kohtumise parimaks mängijaks.

Norra I divisjonis kaotas Marek Lemsalu klubi Bryne 1:2 Kongsvingerile ning Toomas Tohveri tööandja Honefoss võitis meistrivõistluste liidrit Kristiansandi Starti 4:3. Lemsalu tegi Bryne eest kaasa terve mängu, Honefossi eestlasest väravavaht kohtumises ei osalenud. Turniiritabelis jätkab Bryne endiselt 5. kohal, Honefoss tõusis 6.-ndaks.

Rootsi I divisjonis pidi Enköping koduväljakul vastu võtma suure kaotuse. Assyriskale jäädi alla tulemusega 1:4. Enköpingi ainsa värava lõi 45. minutil Kristen Viikmäe.

Moskva Torpedo kaotas reedel Samaara Krõlja Sovetovile koduväljakul 0:1. Vastased lõid värava penaltist. Andres Oper alustas algkoosseisus ning vahetati välja 70. minutil. Turniiritabelis asub Torpedo 6. kohal.

Ukraina meistriliigas viigistas Taavi Rähni koduklubi Borispoli Borisfeniga 0:0. Eestlane tegi kaasa terve kohtumise. Meistrivõistustel ollakse endiselt neljandad.