Fredrikstad on tabelis endiselt eelviimane ehk 13., kuid Stabäkist ning Vikingist jäädakse maha vaid punktiga, Moldest kahe punktiga.

Eks-floralase Sergei Terehhovi koduklubi FC Haka Valkeakoski pidas möödunud nädalal kaks kohtumist. Neljapäeval, 26. augustil kaotati UEFA karikasarja 2. ringi korduskohtumises Norra meistriliiga meeskonnale Stabäk 1:3, kahe mängu kokkuvõttes jäi tulemuseks Haka 2:6 kaotus. Terehhov alustas neljapäevast kohtumist algrivistuses, 50. minutil vahetati ta välja.

Pühapäeval, 29. augustil pidas FC Haka kodus liigakohtumise Veikkausliiga eelviimase meeskonna FC Jazzi vastu ning võitis Harri Ylöneni 1. poolaja väravast 1:0. Eestlane Terehhov tegi kaasa kogu kohtumise ning teenis 88. minutil kollase hoiatuskaardi. Haka on liigatabelis endiselt kindel liider, 20 vooru järel jääb Tampere United maha 9 punktiga.

Laupäeval, 28. augustil pidas Mart Poomi koduklubi Sunderland AFC järjekordse liigamängu Inglismaa 1. divisjonis. Vigastuse järel esimest korda täispikas mängus osalenud Poomi koduklubi võitles koduväljakul Wigan Athleticu vastu 1:1 viigi välja alles Stephen Elliotti väravast 82. minutil. 5 vooru järel on Sunderland 1. divisjonis 5 punktiga 15. kohal.

Norra meistrivõistluste 2. divisjonis pidi Aivar Anniste koduklubi Ullensaker/Kisa vastu võtma 1:3 kaotuse Nybergsundi vastu, kes tõusis võiduga neljandaks, Ullensakeril on 19 vooru järel samuti 34 punkti, ent halvem väravate vahe annab paremusjärjestuses 5. koha.

Marek Lemsalu osales pühapäeval, 29. augustil Bryne FK 1:1 (1:0) viigimängus Sandefjordiga. Norra 1. divisjoni tabelis on Bryne neljas, ent liider Start on 21 vooru järel juba 18 punkti kaugusel.

Toomas Tohveri koduklubi Honefoss BK sai pühapäeval samas liigas kirja 0:1 (0:1) kaotuse Raufossi vastu ning on tabelis 26 punktiga 11. kohal.

Taani meistrivõistlustel sai Urmas Rooba koduklubi FC Kopenhagen hooaja esimese võidu, alistades eks-floralaste Andres Operi ja Indrek Zelinski endise koduklubi Aalborgi 3:2 (3:2). Kopenhageni väravad lõid Magne Hoseth, Alvaro Santos ning Jesper Bech; Rooba kohtumises kaasa ei teinud. Liigatabelis on Kopenhagen 6 punktiga alles kümnes, liidritel Silkeborg ja Brondby on 5 vooru järel kirjas 10 punkti.

Venemaa meistriliiga 21. voor tõi Andres Operi ja Andrei Stepanovi koduklubile FK Torpedo Moskva pühapäeval, 29. augustil 1:3 (1:1) kaotuse Jaroslavli Šinniku vastu. Vigastatud Stepanov kohtumises ei osalenud, algrivistusse kuulunud Oper vahetati 70. minutil välja. Torpedo ainsa värava lõi Igor Lebedenko 30. minutil, Venemaa meedia hinnangul tegutses nende ründeliin kohtumise jooksul ebaõnnestunult. Meistrivõistlustel hoiab eks-floralaste koduklubi 36 punktiga 5. kohta, liidrid Krõlja Sovetov ning Moskva CSKA jäävad 4 punkti kaugusele.