Juba 10. minutiks said külalised kaheväravalisse eduseisu, kui täpsed olid Mika Nenonen ning Cheyne Fowler. Kolmanda ning neljanda värava puhul andis täpse söödu kogu kohtumise kaasa teinud eestlane, rünnakute lõpetajateks olid Tommi Torkkeli ja Juuso Kangaskorpi.

Soome Veikkausliiga tabelis on Haka 19 mängu järel 43 punktiga kindel liider, lähimal jälitajal TPS-il on ühe enam peetud mängu juures kirjas 36 silma.

Inglismaa 1. divisjonis kaotas Mart Poomi koduklubi Sunderland AFC võõrsil 1:2 (0:2) Plymouth Argyle’ile. Eestlane vigastuse tõttu kaasa ei teinud, tabelis on Sunderland 4 punktiga alles 16. kohal.

Venemaa meistrisarjas jäi Andrei Stepanovi ja Andres Operi koduklubi Moskva Torpedo võõrsil 0:2 (0:1) alla Kaasani Rubiinile. Stepanov vigastuse tõttu kaasa ei teinud, Oper vahetas 61. minutil välja Lebedenko. Liigatabelis on Torpedo 20 mängu järel 36 silmaga viies ning jääb liider Krõlja Sovetovist maha 4 punktiga.

Ukraina karikavõistlustel peeti nädalavahetusel 1/16-finaale, Taavi Rähni tööandja Lutski Volõn alistas Ivano-Frankovski Spartaki 3:0 ning kindlustas sellega koha kaheksandikfinaalis.

Norra Tippeligaenis sai Raio Piiroja uus koduklubi FK Fredrikstad pühapäeval, 22. augustil 3:0 (1:0) võidu Odd Grenlandi üle, ent eestlane pidi juba 23. minutil kerge puusavigastuse tõttu mängust lahkuma. Tabelis on Fredrikstad 18 vooru järel endiselt viimane; päästev 11. koht jääb praegu 4 punkti kaugusele.