Eesti koondisele algas kohtumine hästi sest juba 7. minutil õnnestus Ingemar Teeveri`l nurgalöögist tulnud pall peaga väravasse suunata.

Poolaja lõpus suunas Luksemburgi koondise kaitsja palli omaväravasse ning vaheajale mindi seisul 2:0 Eestile.

Teisel poolajal pandi oma paremus lõplikult maksma. Andres Operi ja Kristen Viikmäe väravad tõid Eesti kindla võidu 4:0.

Teises meie alagrupi kohtumises ei suutnud Venemaa kodus alistada Slovakkiat. Dmitri Bulõkin viis kodumeeskonna 14. minutil juhtima, kuid 87. minutil Vittek viigistas. 72. minutil ei suutnud Andrei Karjaka Venemaa kasuks realiseerida penaltit.

Eesti on hetkel nüüd ka 6 punktiga kolmanda alagrupi liider. Slovakkial on 4 ja Venemaal 1 punkt.

EESTI — LUKSEMBURG 4:0 (2:0)
Pealtvaatajaid: 4500
Peakohtunik: Alan Kelly (IRL)
Abikohtunikud: Eddie Foley, Martin Moloney (IRL)
Eesti:
Mart Poom, Teet Allas, Enar Jääger, Raio Piiroja, Urmas Rooba, Taavi Rähn, Ingemar Teever, Martin Reim (75. Liivo Leetma), Kristen Viikmäe, Vjatšeslav Zahovaiko (46. Andres Oper), Joel Lindpere (63. Ragnar Klavan).