Avapoolaega valitses Bulgaaria, Eesti meeskond pääses küll kahel korral kaugelt löögile, kuid see oli ka meie poolt kõik.

Bulgaarlased ründasid suurte jõududega aga ka nemad ei suutnud midagi erilist korda saata.

Teisel poolajal mäng võrdsustus. 61. minutil oli suurepärane võimalus Sergei Terehhovil, kes aga ei suutnud 1-1 olukorda realiseerida.

Bulgaarlaste parim võimalus oli 5 minutit enne kohtumises lõppu, kuid Balakovi karistuslöögi suutis Poom siiski tõrjuda.

87. minutil olid Oper, Lemsalu ja Viikmäe kolmekesi läbi, kuid Viikmäe löök lendas väravast mööda.

Lõpuminutitel olid külalised ilmselgelt närvis ning meie meeskond suutis 0-0 seisu hoida.

“Olen tulemusega rahul, kuid samas jäi midagi kripeldama. Olnuks teine poolaeg selline nagu esimene, võiksin öelda, et saavutasime viigi tänu heale kaitsele. Kuid meil tekkisid võimalused, aga lasime need käest…” lausus peatreener Arno Pijpers SL Õhtulehele.

Eesti — Bulgaaria 0:0
Hoiatused:
73. Kristen Viikmäe — 23. Zoran Jankovic, 80. Krasimir Balakov, 82. Svetoslav Todorov
Eesti:
Mart Poom, Teet Allas, Marek Lemsalu, Enar Jääger, Urmas Rooba, Liivo Leetma, Kert Haavistu (63. Ott Reinumäe), Marko Kristal, Indrek Zelinski (57. Kristen Viikmäe), Andres Oper, Sergei Terehhov.
Bulgaaria:
Zdravko Zdravkov, Radostin Kishishev, Predrag Pajin, Ivaylo Petkov, Rosen Kirilov, Stilyan Petrov, Georgi Peev, Dimitar Berbatov, Zoran Jankovic (46. Svetoslav Todorov), Krasimir Balakov, Martin Petrov (72. Milen Petkov).

Bulgaaria ol alagrupis seni võitnud kõik kolm kohtumist, Eestil oli kirjas 0-0 viik Horvaatiaga ning 0-1 kaotus Belgiale.

Teises meie alagrupi kohtumises alistas Horvaatia Andorra 2-0.