Eesti kaotas Rootsile avaveerandi napilt 25:27 ning poolajale mindi 46:50 kaotusseisus. Kohtumine anti ära aga kolmandal veerandajal, mil suudeti vastaste 18 punkti vastu vaid 7 visata. Vahe saadi viimase veerandi lõpuminutitel veel seitsmele, kuid enamaks võimeliseks poldud.

Sander Saare tõi parimana 14 punkti. Rauno Nurger lisas 11 punkti ja 11 lauapalli. Rait-Riivo Laane toetas 10, Mihkel Schleicher 8 punktiga.

Vastaste poolelt tõi Marcus Eriksson 20 punkti. Tobias Borg lisas 19, Niklas Larsson ja William Asplund lisasid 17.

Homme kohtub Eesti Taaniga.

Peatreener Andres Sõber nimetas Helsingisse sõiduks koondisesse järgmised mängijad: Mihkel Schleicher, Kent Kaarel Vene, Oliver Metsalu, Sander Saare, Tiit Talumaa, Martin Jurtom, Rauno Nurger, Martin Paasoja, Taavi Leok, Kevin Täpp, Kristen Meister, Igor Arendas, Rait-Riivo Laane, Kaarel Traumann.