Avapoolajal asusid külalised Dinijar Biljaletdinovi 11., Aleksandr Pavlenko 21. ja Ivan Sajenko 37. minuti väravatest 3:0 juhtima.

Teisel poolajal lõid venelased veel kaks väravat — Aleksandr Samedov 49. ja Dinijar Biljaletdinov 61. minutil. Eesti auvärava lõi kümmekond minutit enne kohtumise lõppu Konstantin Vassiljev.

Turniiritabelis on Portugalil 5-st mängust 15 punkti, järgnevad Venemaa 12, Slovakkia 9, Läti 7 ning mängu enam pidanud Eesti 2 ja Luksemburg 1 punktiga.

Koosseisud:
Eesti: Mihkel Aksalu, Tihhon Šišov, Sander Post, Andrei Mazurkevitš, Kauri Siim, Raiko Mutle, Kristian Marmor (64. Jarmo Ahjupera), Martin Taska (58. Janar Tükk), Vladimir Voskoboinikov, Konstantin Vassiljev, Martin Hurt.
Venemaa: Vladimir Gabulov, Sergei Tšernogajev (59. Andrei Lukantšenkov), Ildar Ahmetzjanov, Dmitri Belorukov, Ruslan Nahušev (75. Vartan Mazalov), Aleksandr Samedov, Aleksandr Haritonov, Aleksandr Pavlenko, Dinijar Biljaletdinov, Ivan Sajenko, Nikita Baženov (46. Igor Lebedenko).