Mullune meisternaiskond ESS Pärnu VK mängis avavoorus võõrsil TÜ/Eedeni naiskonnaga. Üllatuslikult kaotati avageim 24:26. Teises ja kolmandas geimis oldi vastasest üle numbritega 25:17 ja 25.22. Neljandas geimis olid pärnakad kaotusseisus 17:22, kuid oma mänguga sundisid vastast rohkem eksima ning viimane geim 26:24 neile. Seega kogu mäng pärnakatele 3:1. “Olime ise süüdi, et mängu endale raskeks tegime,” mainis ESS Pärnu VK treener Andrei Ojamets.

Audentese SK võttis vastu mulluse hõbedanaiskonna Milstrandi. Avageim 25:10 ja teinegi 25:18 Milstrandile. Audentese mängupilt paranes aga iga pallivahetuse käigus ning kolmandas geimis saadi geimivõit 27:25. Ka neljandas geimis oli Milstarnd vastasega hädas, kuid suutis ennast koguda ning viimane geim neile 26:24.

TPÜ/Cartini võõrustas liiga uustulnukat Rakvere/M.K.Reis. Kodusaalis mänginud naiskond sai 3:0 võidu. Geimid 25:17, 25:18 ja 25:11. “Vastased näitasid kohati väga head kaitsemängu,” tunnistas TPÜ/Cartini kapten Ela Lillemaa mängu kommentaariks.

Päeva viimases mängus kohtusid Viljandi Metallitööstus/Volle ja Jumek Võru VK. Kodusaalis mänginud võrulannad võitsid esimese geimi 25:20, kuid kaotasid teise12:25. Kolmas geim võideti 25:19, kuid neljandas geimis eksiti kolme matšpalli mängimisel ning mulgid said geimivõidu 29:27. Napilt kaotatud geim viis võrulannadelt ka mängukindluse ning viimane geimi 15:9 ja seega kogu mäng 3:2 Viljandi Metallitööstus/Vollele. “Mängu saatuse otsustasid sel korral kogemus ja kogenematus,” lausus Jumek Võru VK treener Raivo Jeenas kaotust kommenteerides.

PÜhapäeval teenis Eesti meistrivõistlustel oma esimese võidu Rakvere/M.K. Reis naiskond, kes võõrustas Jumek Võru VK-d. Esimene geimi rakverelastele 25:22, teise võitsid aga kindlalt võrulannad 25:18. Kõige tasavägisema kolmanda geimi võitis Rakvere/M.K.Reis 25:23 ning neljanda omakorda Jumek Võru VK naiskond 25:14. Viies geim lõppes rakverelaste kasuks numbritega 15:13 Naiskonna liige Kadri Vettik ei osanud mängu järgses kommentaaris oma rõõmu ning õnnestumisi sõnadesse panna.

Mullune meisternaiskond jätkas ka pühapäeval võidukalt. 3:0 oldi kindlalt üle Audentese SK naiskonnast, geimid 25:16, 25:17 ja 25:20. Sama tulemusega oli TÜ/Eeden üle Viljandi Metallitööstus/Volle naiskonnast, geimid 25:22, 25:12, 25:21. “Meil oli täna tõeliselt must päev — mitte midagi lihtsalt ei õnnestunud,” sõnas veendunult Viljandi treener Merle Keerutaja.

Milstrand võõrustas aga endise peatreeneri Anu Karavajeva uut naiskonda TPÜ/Cartinit. Avageimis oli TPÜ/Cartinil geimpall seisul 24:22, kuid eksiti servil ja ka järgnevate pallide mängimisel ning geim Milstarndile 26:24. Teine geim juba kindlalt TPÜ/Cartinile 25:13 ning kolmas samuti 25:22. Neljandas geimis said oma mängu kiiremini käima Milstarndi mängijad ning geim neile 25:12. Viiendas geimis läks TPÜ/Cartini naiskond juhtima 5:2, pooled vahetati aga Milstrandi eduseisus 8:6. Väike vahe püsis mängu lõpuni ning Milstrand sai viimase geimivõidu 15:11 ja seega kogu mäng 3:2 neile.