Eesti asus kohtumist juhtima 27. minutil, mil nurgalöögi järel lõi värava Andrei Stepanov. Teise poolaja alguses 57. minutil lõi Andres Oper kodumeeskonna teise värava.

See oli Eestile kolmas võit käesoleval MM-valikturniiril. Peatreenerile Jelle Goes `ile oli tegemist esimese võiduga Eesti jalgpallikoondise juhina, seni oli hollandlasel ette näidata kaks viiki ja neli kaotust.

Eesti alagrupi teistes kohtumistes alistas Venemaa meeskond koduväljakul Läti 2:0 ja Portugal liidrite omavahelises kohtumises sama tulemusega Slovakkia.

Turniiritabelis on Portugalil nüüd 7st mängust 17 punkti, Slovakkial ja Venemaal 7-14 , Eestil 8-11, Lätil 7-10, Liechtensteinil 7-4 ja Luksemburgil 7-0.

Eesti ja Liechtensteini koosseisud 04.juunil:
Eesti: Artur Kotenko, Teet Allas, Andrei Stepanov, Enar Jääger, Dmitri Kruglov, Martin Reim, Sergei Terehhov (89. Maksim Smirnov), Joel Lindpere, Kristen Viikmäe (71. Ingemar Teever), Andres Oper, Ragnar Klavan (87. Aleksander Saharov).

Liechtenstein: Peter Jehle, Martin Telser, Fabio D’Elia (83. Claudio Alabor), Daniel Hasler, Christoph Ritter, Martin Stocklasa, Roger Beck, Andreas Gerster (56. Ronny Büchel), Thomas Beck, Mario Frick, Franz Burgmeier.