Ametliku nimetusega SEB Ühispanga Korvpalli Meistriliiga otsustava seitsmenda finaalmängu pühapäeval Saku Suurhallis võitis Ehitustööriist numbritega 66:55.

Otsustava mängu avaveerandi võitis Ehitustööriist 16:15, poolajaks suurendati edu 38:27-le.

Korvidevaese kolmanda veerandi järel oli Ehitustööriista edu 47:38. Otsustaval veerandil kodumeeskond tartlasi enam väga ohtlikku lähedusse ei lasknud ja tiitlikaitsjad olid alistatud.

Võitjate resultatiivseim oli pühapäeval Howard Frier 16 punktiga, Marek Doronin tõi tartlaste poolel samuti 16 silma.

Kuldmedalid said Ehitustööriista koosseisus: Tanel Kaljula (kapten), Veljo Vares, Henri Ausmaa, Martin Uusmaa, Karl-Peeter Dorbek, Kristo Saage, Heiko Niidas, Reimo Tamm, Rait Keerles, Tõnu Uusmaa, Victor Gonzalez, Erik Dorbek, Howard Frier, Nathan Mielke, Allan Dorbek (peatreener), Heino Rebane (treener) ja Kairi Kepp (massöör).

Hõbemedalid kuulusid TÜ/Rockile, kes mängis koosseisus: Heiko Rannula, Rain Peerandi, Martin Viiask, Kristo Aab, Silver Leppik, Tarmo Kikerpill (kapten), Vallo Allingu, Marek Doronin, Asko Paade, Antti Vasar, Marko Raamat, Augenijus Vaskys, Tõnu Lust (peatreener), Paavo Russak (treener), Peeter Nigol (arst) ja Meelis Pastak (manager).