Eestlasi tabas külm dušš kohe mängu teisel minutil, kui eksis Mart Poom ning Wesley Sonck lõi palli meie väravasse.

Esimeses poolajal ei saanudki meie meeskond jalgu alla ning alles peale vaheaega paranes Eesti mäng.

Teisel poolajal oli väljakul juba võrdne heitlus ning omad võimalused olid ka Eestil, kuid kohtumine lõppes ikkagi 0-1.

Eesti — Belgia 0:1 (0:1)
Sonck 2.
Hoiatused:
7. Raio Piiroja, 26. Andres Oper
Eesti:
Mart Poom, Teet Allas, Andrei Stepanov, Raio Piiroja, Urmas Rooba, Martin Reim, Aivar Anniste (46. Kert Haavistu), , Marko Kristal (83. Aleksander Saharov), , Indrek Zelinski, Andres Oper, Sergei Terehhov (61. Kristen Viikmäe).