8000 pealtvaataja ees peetud kohtumises asusid väljakuperemehed juhtima juba 7. minutil Mariusz Lewandowski väravast. Teise poolaja alguses lõi Sebastian Mila poolakate eduseisuks 2:0.

Ingemar Teever suutis 68. minutil eestlaste kaotusseisu vähendada minimaalseks, kuid kolm minutit enne kohtumise lõppu lõi Grzegorz Piechna lõppseisuks 3:1.

Meeskondade koosseisud:
Poola: Jerzy Dudek (46. Wojciech Kowalewski), Marcin Wasilewski, Marcin Adamski, Bartosz Bosacki (62. Arkadiusz Glowacki), Mariusz Lewandowski, Marcin Kaczmarek (46. Ireneusz Jelen), Damian Gorawski, Piotr Giza (82. Dariusz Dudka), Sebastian Mila, Pawel Brozek (46. Grzegorz Piechna), Marek Saganowski (73. Przemyslaw Kazmierczak).
Eesti: Mart Poom, Teet Allas, Andrei Stepanov (15. Enar Jääger), Raio Piiroja, Dmitri Kruglov, Martin Reim (54. Taavi Rähn), Aleksandr Dmitrijev, Sergei Terehhov, Ingemar Teever (81. Jürgen Kuresoo), Joel Lindpere, Tarmo Neemelo.

Mängu kohtunikebrigaad oli Soomest — peakohtunik Jouni Hyytiä, abikohtunikud Esa Vehviläinen ja Lassi Lahti.