Esikoha võitis Maarika Võsu, kes finaalis alistas Heidi Rohi, kolmanda koha sai Natalja Kotova. Esikümne hulgas oli kokku seitse Eesti naist.

Olümpia kvalifikatsiooniturniile pääsu edetabelit juhib ülekaalukalt Rohi 90 punktiga, talle järgnevad Kotova 35 ja Võsu 34 punktiga.

Meeste turniiril osales 91 vehklejat, Eesti tugevamad Kaido Kaaberma, Andrus Kajak ja Meelis Loit kaasa ei teinud.

Parimana sai Nikolai Novosjolov 7. koha, Sven Järve oli 9. Novosjolov tõusis Eesti edetabelis nüüd Kaaberma ja Kajaku järel kolmandaks.

Eeloleval nädalavahetusel võistlevad Kaaberma ja Kajak MK-etapil Barcelonas. Meie parimad naisjuuniorid Irina Zamkovaja ja Olga Aleksejeva võistlevad nädalavahetusel juunioride MK-etapil Austrias.