Eesti oli esimesel poolajal ülekaalus ning juba 9. minutil viis Aivar Anniste meie meeskonna juhtima.

Poolaja lõpul aga lasti end pisut lõdvaks ning Uus-Meremaa lõi 5 minuti jooksul kaks väravat.

Teisel poolajal suutis aga Eesti omakorda lüüa kaks väravat ning võitis kohtumise 3-2.

86. minutil ei suutnud Viikmäe veel realiseerida penaltit.

Eesti — Uus-Meremaa 3-2(1-2)
Aivar Anniste 9., Kristen Viikmäe 52., Indrek Zelinski 81. / Noah Hickey 40., Aaran Lines 45.

86. minutil ei realiseerinud Viikmäe penaltit.

Eesti:
Martin Kaalma, Teet Allas (56. Andrei Stepanov), Taavi Rähn, Sergei Hohlov-Simson, Erko Saviauk (56. Urmas Rooba), Martin Reim (56. Kert Haavistu), Aivar Anniste, Marko Kristal (69. Enar Jääger), Kristen Viikmäe, Indrek Zelinski, Sergei Terehhov (72. Aleksander Saharov).