Meie koondise ridadest puudusid erinevatel põhjustel Mart Poom, Andres Oper, Martin Kaalma, Indrek Zelinski ja Andrei Stepanov.

Mäng ei olnud Eesti meeskonnale sugugi kerge, kuigi vastased pidid enamuse mänguajast läbi ajama 10 väljakumängijaga.

33. minutil õnnestus Kristen Viikmäel realiseerida Raio Piiroja suurepärane sööt ning Eesti asus juhtima 1:0.

Liechtenstein viigistas teise poolaja algul, kui väravavaht Kotenko palli maha pillas ning D`Elia lõi seisuks 1:1.

Kohtumise lõpupoole suutis Eesti vastaste väravale survet avaldada ning 79. minutil lõi Joel Lindpere võiduvärava. Hea söödu andis seekord Kristen Viikmäe.

Lisaminutitel eemaldati vastastel ka teine mängija ning kodumeeskond lõpetas kohtumise üheksakesi.

Liechtenstein:
Martin Heeb, Martin Telser, Michael Stocklasa, Daniel Hasler, Christof Ritter, Martin Stocklasa, Roger Beck (65. Raphael Rohrer), Andreas Gerster, Thomas Beck, Mario Frick, Fabio D’Elia.
Eesti:
Artur Kotenko, Teet Allas, Enar Jääger, Raio Piiroja, Urmas Rooba, Taavi Rähn, Maksim Smirnov (66. Kert Haavistu), Martin Reim, Kristen Viikmäe, Vjatšeslav Zahovaiko (90. Ingemar Teever), Sergei Terehhov (60. Joel Lindpere).

Teises sama alagrupi kohtumises alistas Slovakkia kodus Luxemburgi 3:1.