Eesti oli seni alagrupis viigistanud kaks ning kaotanud ühe kohtumise. Andorral oli kirjas kolm kaotust.

Kuigi Eestil puudus parim ründaja Andres Oper suudeti kaitsetaktikat harrastanud Andorrale lüüa kaks väravat.

Skoori avas Indrek Zelinski 28. minutil, kui ta pääses 1-1 olukorda vastaste väravavahi vastu.

Teistkordselt oli Zelinski resultatiivne 75. minutil lüües peaga palli väravasse. Hea söödu andis vasakult äärelt Joel Lindpere.

Andorra — Eesti 0:2 (0:1)
Indrek Zelinski 28., 75.
Hoiatused:
37. Josep Danel Ayala — 17. Indrek Zelinski
Andorra:
Jesus Ivis Alvarez, Josep Danel Ayala (90.+1 Fernando Silva), Josep Danel Garcia, Jordi Escura, Juli Fernandez, Oscar Sonejee, Ediliano Gonzalez, Marc Puyol (80. Felix Alvarez), Danel Jimenez (72. Jesus Julian Lucendo), Juli Sanchez, Justo Ruiz.
Eesti:
Mart Poom, Teet Allas, Andrei Stepanov, Marek Lemsalu, Urmas Rooba, Martin Reim, Kert Haavistu (69. Ott Reinumäe), Marko Kristal, Kristen Viikmäe (89. Meelis Rooba), Indrek Zelinski, Sergei Terehhov (56. Joel Lindpere).