Meie järgmine vastane tuleb C-grupist ning selleks meeskonnaks on C-grupi kolmas Šveits. Mäng leiab aset laupäeval Eesti aja järgi kell 17.

Mängu käik:

Pingeliselt kulgenud avageimi võitis Eesti 25:22. Kuni geimi keskpaigani dikteerisid mängu pigem vastased, meil oli palju servivigu. Geimpalli lõi punktiks Mart Tiisaar.

Teises geimis esimne tehniline time-out. Eesti juhib 8:4. Teine tehnilise time-out ja Eesti edunumbrid väga kindlad 16:5. Seisul 13:21 kasutavad vastased minutilist mõtteaega. Avo Keel tegi geimi teises pooles mitmeid vahetusi ning hea rütm kadus ära, geim siiski Eestile 25:18. Hanitusega üle kolmese bloki pani geimile punkti Oliver Orav.

Kolmandas geimis esimene tehniline time-out ja Hong Kong juhtimas 8:7. Teine tehniline time-out ja Eesti peal 16:12. Kas mängu lõpp ja Eesti 3:0 võit läheneb? Juhime geimi 20:15, vastased kasutasid mõtteaega.